| gabitza_3022 a întrebat:

Se poate intra de pe telefon pe TPU? Daca nu se poate, nu ar fi o idee buna sa avem acces si de pe internet mobil pe TPU?happy

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poti daca ai internet, dar e greu de scris.

Răspuns utilizator avertizat
| emy a răspuns:

Nu stiu daca se poate accesa acest site de pe telefonul mobil, dar ar fi foarte bine sa putem face acest lucru. Te pup! Pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Potzi sa intri si de pe tel nu`i nici o problema. Iti trebuie un tel performant si poti sa intri pe ce vrei u

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu intru de pe wap. dar nu pe TPU, oricum sa stii ca merge dar iti trebuie sa ai opera mini instalat sau un telefon cu sistem de operare symbian si vezi ca au un browser incorporatbatting eyelashes

| Brotacelu a răspuns:

Da, se poate intra pe orice site de pe tel mobil

| danutzsan a răspuns:

Nu stiu daca se poate intra de pe telefon dar de pe internet mobil intru eu chiar acum cind scriu, internetul mobil merge super :clicknet Mobil