| Alexutz13 a întrebat:

Sers. Mai sunt si alti utilizatori ale caror raspunsuri se aproba dupa o perioada de timp destul de lunga, aici ma refer la +20 minute? De ce dureaza asa de mult?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Am postat o intrebare, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Daca intrebarea pe care tocmai ai trimis-o nu a aparut inca, nu-ti face griji, aceasta va figura pe site in cateva momente, adica atunci cand pagina va fi reactualizata. Intrebarile postate de utilizatorii noi vor fi initial vizibile numai autorilor lor si utilizatorilor logati. Acestea vor putea fi accesate de toata lumea dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati, fara a fi raportate. Daca intrebarea cumuleaza minimum doua raportari, ea va fi respinsa de pe site si va ajunge in atentia administratorului site-ului.
Am postat un raspuns, dar nu a aparut pe site. Ce se intampla?
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.
Extras din blog TPU.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

DA in cazul utilizatorilor juniori raspunsurile au nevoie de aprobare unui admin.Si trece ceva timp, deoarece mai sunt si altii in situatia ta. Daca intrebarile tale nu incalca regulamentul, ele vor aparea pe site.
Citeste si aici, poate te lamuresti http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09

| SarosBogdan a răspuns:

Si eu patesc la fel, asa e conceput saitul asta!winking

| Darks96 a răspuns:

Citeste aici astea au pus si numele e sus INTREBARI FRECVENTE
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Iar aici este despre ce ai intrebat tu
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#09