| RICO69 a întrebat:

Si ce fac cu punctele acumulate si astea? si cum fac rost de monezi TPU? pls help

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

Punctele sunt pentru top / rank
monedele: "Din dorinţa de a le mulţumi celor mai merituoşi utilizatori, TPU lansează acum magazinul de premii. Produsele din magazin se pot achiziţiona contra monede virtuale TPU. Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor. O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia Apreciat de editori."