| Alinush6 a întrebat:

Sincer pun intrebarea asta aici pentru ca am nevoie de ajutor si nu stiu unde pot gasi raspunsul :
As vrea sa stiu cand se acorda statutul de utilizator Senior sau care sunt nivelurile?
eu am "Utilizator Junior"...

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Ca sa devi membru senior trebuie sa ai activitate de 10 zile pe site,sa ai 100 de raspunsuri.Poti sa ajungi expert TPU.Nu conteaza numarul de fundite,ci raspunsurile tale sa fie de calitate.Singurele conditii obligatorii sunt: sa ai in total minim 500 de raspunsuri si sa ai un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numărul total de raspunsuri) de minim zece la suta , adica cel putin un raspuns din 10 trebuie să fie castigator .Tu trebuie sa indeplinesti toate aceste conditii, iar administratorii vor hotara cand a venit momentul.Iti urez succes!

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Tu eşti aia din poză?

| Alinush6 explică (pentru Woodenpints91):

Da.
de ce?

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Alinush6):

De mere

| Alinush6 explică (pentru Woodenpints91):

Ha ha... ce amuzant esti

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Alinush6):

Nici nu am pretenţia să fiu amuzant.

| Rockart a răspuns:

Sunt doar două grade: Junior şi Senior.
Ca să fii senior trebuie să ai minim 10 zile pe site şi 100 de răspunsuri date.

| eucumine010 a răspuns:

Junior, Senior, Expert TPU, Userul Anului.
Senior - 100 de raspunsuri si 10 zile de cand ai activat contul.

| Alinush6 explică:

Multumesc mult pentru ajutor !

| Crazyfish a răspuns:

Surioara,da niste raspunsuri acolo, o suta ar fi de-ajuns si esti senioare!love struck
Da' vezi sa treaca si zece zile de cand ai contul'!