| anonim_4396 a întrebat:

Sper ca dna admin nu se va supăra pe mine după această postare. :D
Acest articol a apărut pe un site public așadar nu e nimic confidențial.

Ea este Cristina, adminul site-ului:
https://www.tree.ro/testimonials/cristina/

Mie mi se pare o persoană plăcută, veselă și introvertită. :)
Vouă?

27 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mi se pare foarte ok.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E fată faină și o mămică grozavă!

| Mosotti a răspuns:

Pare putin asa un om mai trist la figura Cristina. Adminul nu are de ce sa se supere, intrebarea ta este foarte okey, poate categoria trebuia sa fie Conversatii.

| Apokales a răspuns:

Imi pare ca regret ca te-am adaugat la prieteni, postezi prea multe intrebari laughing. Glumesc. Fara suparare, dar chiar pui multe intrebari.

| Mosotti a răspuns (pentru Apokales):

Pai e bine cand un om pune multe intrebari, inseamna ca vrea sa cunoasca, sa afle, din orice chestie marunta poti invata ceva in general, sau afli pareri despre ceva, etc.

Milan Kundera zicea "intelepciunea e cand ai intrebari pentru orice".
Si asta e si rolul forumului, are la baza "Pune o intrebare".
Asa ca aici e locul potrivit.

| Apokales a răspuns (pentru Mosotti):

Era o gluma. Usor, socialistule! happy

| Mosotti a răspuns (pentru Apokales):

Aaaa, e okey atunci.

| Superior a răspuns:

Who cares

| CIaudiu a răspuns:

Acum inteleg de ce Jassmina nu-si ia suspendare.

| Mosotti a răspuns (pentru CIaudiu):

Cine e Jassmina?

| CIaudiu a răspuns (pentru Mosotti):

Mai bine sa nu stii.

| Mosotti a răspuns (pentru CIaudiu):

Pai de ce mai bine sa nu stiu?

| Freya1 a răspuns (pentru Mosotti):

Nu ai vazut-o până acum pe aici(jassmin)? E o femeie cu gândire mai diferita decat a celorlalți de pe aici si nu prea plăcută din cate se vede.Eu una sincer nu prea ii citesc raspunsurile dar, da, nu prea sunt pe gustul meu.Caut-o.

| Superior a răspuns (pentru Freya1):

Jassmin (Donna Alba)? Cand nu stie sa raspunda in fata unui argument, te clasifica drept "copil mic care nu are ce cauta in discutiile adultilor" si iti da block. Am patit asta, si ba chiar m-am adresat cu respect in cadrul unui raspuns de-al ei care era de toata jena, dar nu mai stiu subiectul.

| Mosotti a răspuns (pentru Freya1):

Am inteles, si de ce soriciculapte cerea suspendarea jasminei?! De ce dadea private la useri sa semneze petitita (fara macar sa zica de ce si cum)? Ca sa nu mai zic ca decizia de suspendare nu se ia la votul userilor, ci la decizia moderatorilor.

| Mosotti a răspuns (pentru CIaudiu):

Nici un user nu ia suspendare daca moderatorii nu decid asta dat fiind ca a incalcat in mod repetat de multe ori o regula a forumului, nu ca doreste un alt user ca useru cutare sa fie suspendat, asa nu merge.

| Freya1 a răspuns (pentru Mosotti):

Pentru ca celor mai mulți nu le place cum vorbeste si gândește.Pentru ca ii ignora daca o contrazic si da răspunsuri eronate, încurajează oameni către chestii ce nu sunt ok (genul ala "ce ca ti-a dat o palmă, mai mult ca sigur l-ai enervat si tu") si la un moment dat te scoate din sărite.

| Mosotti a răspuns (pentru Freya1):

Asta nu este o incalcare a regulilor unui forum de catre Jasmina, are voie sa gandeasca cum doreste si sa dea parerea care o doreste un user.
Iar asta:
"ce ca ti-a dat o palmă, mai mult ca sigur l-ai enervat si tu", poate fi corect in multe cazuri, e chiar f okey!

Orice user are dreptul sa ignore orice user cand doreste, nu e problema.
Raspunsuri eronate din care punct de vedere?! Poate pentru mine nu e raspuns eronat, pentru tine este.
Deci nu are treaba.

Si daca scoate din sarite, nu mai ai treaba cu acel user, nu ii mai citesti postarile, nu raspunzi la intrebarile ce le pune, e f simplu.
Dar nu este cazul de suspendare confort oricarui set de reguli oricarui forum.

Din contra, de multe ori au fost pedepsiti cei ce au cerut insistent suspendarea altui user fara motive, asta e incalcare de reguli, un user sa ceara suspendarea altuia desi nu incalca nici o regula a forumului. Ptr ca asta e treaba moderatorilor.

| CIaudiu a răspuns:

Dupa aspect admina pare batrana, iar jassmina e tot o batranica, deci se sustin una pe alta.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru CIaudiu):

Defineste,, batrana'''
Pentu tinerii de 16 -17 ani la 40 esti deja,, batran'''
Iar Cristina nu pare a aiba mai mult de 40, nu?
Apoi iti trebuie oarecare exprinta pentru a administra un site, nu poate a se ocupe adolescenti, nu?
Jassmina are modul propiu de a raspnde la intrebari. Userul are liberatatea de urma (sau nu )sfaturile ei.Te-ar ajuta la ceva suspedarea ei?

| Flavianadx a răspuns:

Dar revenind la ce ne doare...

Cred ca felul in care modereaza spune tot despre ea. Nu ar fi avut nevoie de inca o prezentare. Nu pot spune ca ma surprinde ce scrie, dar mersi ca ne-ai instiintat.
Cam asta iese cand te pune seful sa scrii ceva despre tine... o compunere de 10 randuri, care-i tema la citire. Vorba aia "daca-i musai, cu placere". happy

| existential a răspuns:

Articolul nu zice nimic concludent despre ea. Nu e ca si cum acolo ar fi cv-ul ei, macar linkedin.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Ar trebui sa îți asumi cand pui o întrebare nu sa o ștergi happy

Răspuns utilizator avertizat
| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru Hyacinth):

Am șters întrebarea sa nu vadă supica laughing dar și-o dat seama oricum ca îmi place de ea.

| anonima2617181 a răspuns:

Și mie la fel, pare o persoană cu calități bune.

| Mosotti a răspuns (pentru anonima2617181):

Da, pare o persoana blanda si buna Cristina, si asta se si vede in corectitudinea moderarii.