| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva de ce merge site-ul TPU.ro asa de greu, raspunde cam greu la comenzi, sau e ceva ce mi se intampla doar mie?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Nu. Tuturor li se intampla, chiar si mie. Aceste comezi se desfasoara mai greu deoarece seara sunt mult mai multi oameni online. Dar cand o sa fie scoala o sa raspunda la comesnzi mult mai repede.
O zi buna!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este server-ul încărcat, sunt mulți utilizatori online!
Pa, pa.

| LoveIsAllNeed a răspuns:

βǚβũLỉñάa are dreptate. si mie imi merge greu.happy Sunt foarte multe persoane pe TPU mai ales seara si de aceea se incarca mai greu. Funda?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ne incearca nervii.

| ana06261996 a răspuns:

La mine nu e asa