| dedadalila a întrebat:

Sunt incepatoare si nu stiu cum sa caut prieteni va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Comunitatea" http://www.TPU.ro/useri şi cauţi prietenul respectiv după nume de utilizator (dacă îl ştii), introducând nickname-ul lui în a doua căsuţă de căutare, după poză sau Rank.
Însă nu îl vei putea găsi după adresa de mail. Toţi suntem sub protecţia anonimatului.
Succes.

1 răspuns:
| Alyra a răspuns:

Bună! Cum ți-a zis NOname. utilizatorii îi găsești la "comunitate".
sau...dai click pe numele lor (apar deasupra răspunsurilor/întrebărilor)
Intri în profilul lor și dai click pe "adaugă ca prieten".
Succes! happy