| Aniisoara a întrebat:

Sunt noua pe TPU mi-am facut cont pentru ca majoritatea intrbarilor mele au raspunsuri pe acest site, as vrea sa imi spuneti cum dau fundita si mai am o problema la mine la profil apare poza dar cand dau comentariu nu o mai am straight face mersibig grin

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

La o întrebare pusă de tine o să primeşti mai multe răspunsuri şi în dreptul fiecăruia o să fie câte o fundă. Alegi răspunsul care ţi se se pare că este mai bun şi folositor ţie şi dai clic pe funda din dreapta acestuia şi apoi confirmi din ferestruica ce-ţi apare. Programul TPU va muta acest răspuns pe primul loc, imediat sub fereastra pentru răspunsuri (indiferent al câtelea răspuns a fost) şi fundele vor dispare de la celelalte răspunsuri. Poţi da o singură fundă la o intrebare, aşa că nu trebuie să te grăbeşti să dai funda, aşteaptă 2-3 zile după ce ai pus întrebarea. Poza va apare după actualizarea site-ului, pe la orele 17, 00. Pentru edificare citeşte răspunsurile la INTREBARI FRECVENTE. Numai bine!

2 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Fundita este medalia portocalie pe care scrie alege raspuns castigator.Iti apare la fiecare raspuns.Doar apasi pe ea.

| DrugFree a răspuns:

! Problema funditei : cand dai la o intrebare de a ta, iti apare un fel de funda ( gri ), dar ai gija, unii pot sa te fraiereasca doar pentru. funda. Cum adica comentariu?! Zi mai explicita!