| Flavianadx a întrebat:

Sunteti de parere ca adminii promoveaza userii ostili si limbajul vulgar pe site, prin faptul ca nu iau masuri?
De exemplu, raspunsul 5 la intrebarea asta:
https://www.tpu.ro/......resti-100/
Dupa raportare, am primit un mesaj ca a luat masuri, dar nu s-a schimbat nimic, dupa cum se vede.
Sunteti multumiti de cum este moderat TPU?

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E un singur moderator pr TPUlaughing Nu are nimeni timp sa citeasca fiecare raspuns de la fiecare intrebare.

| Fatamuntilor a răspuns:

Din astia vor fi mereu!
Sunt doua metode raport sau sesizare!
problema este ca odata raportati fie isi fac conturi din nou, fie apar alti1

| Flavianadx explică (pentru Fatamuntilor):

Alta problema e ca cel care ar trebui sa faca ceva, nu ii pasa.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Flavianadx):

Am raportat acel continut si vad ca a disparut!

| Flavianadx explică (pentru Fatamuntilor):

Ce minune. Cand eu am raportat userul, nu a facut nimic.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Flavianadx):

O sesizare insemna sa trimiti linkul incriminat la admini folosind functia contact
cand vrei sa raportezi apasesi pe raport si astepti sa dispara!
Dar... orice metoda ai folosi nu vor disparea oamenii de acest gen!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adminul, că din câte am înțeles e unul singur, nu are timp să modereze valul imens de întrebări și răspunsuri. Noi, utilizatorii fideli și de bun simț al acestui site, ar trebui să-i dăm o mână de ajutor prin raportarea întrebărilor și răspunsurilor vulgare, fără sens și injurioase, și a utilizatorilor care lasă astfel de întrebări/răspunsuri.

| Flavianadx explică (pentru anonim_4396):

Ai citit ce am scris? Eu i-am dat mana de ajutor, dar s-a facut ca ploua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, își aloca timp sa promoveze