| Mary012 a întrebat:

Tot incerc sa imi schimb poza de profil aici pe site-ul asta si nu se schimba. De ieri am pus-o si nimic.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Intra http://www.tpu.ro/setarile-contului-meu/
dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata (minim 24 ore)
sper sa reusesti.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#22
O zi buna :)

6 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Poza de profil se aproba in 24 de ore lucratoare
Maine vei avea poza la profil daca se incadreaza, nu e ceva obscen!

| Mary012 explică (pentru Fatamuntilor):

Care sunt regulile.Doar de curiozitate ca nu e obscen sigur!

| justanotheruser99 a răspuns:

Trebuie sa fe mai intai aprobata, mai asteapta putin, uneori dureaza vreo 2 zile.

| Mary012 explică (pentru justanotheruser99):

Aoloo. Am pus ceva o imagine de tip gif.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru Mary012):

Cred ca asta explica totul...

| NyctophobicGhost a răspuns:

A fost wee-kend.Nu avea cine sa-ti aprobe poza, decat un admin angajat, cu stat de plata.