| 211wasgnij a întrebat:

Tot încerc să-mi adaug la lista mea un videoclip dar îmi apare mesajul, care culmea este în limba româna dar nu-l înţeleg: "URL-ul pe care ai încercat să îl introduci este greṣit. Poţi introduce doar link-uri pe YouTube. Mai incearcă."
Vă dau ṣi link-ul cu pricina:

http://www.youtube.com/watch?v=GsjgSxyvwrg

P. s.: Am încercat cu nea Google ṣi acesta îl recunoaṣte. Dacă aṣ continua să spun că nu e prima ṣi nici a doua oară când mă confrunt cu asemenea defecţiune nu m-aţi crede.
Nu mai vorbesc la mesaje, de fiecare dată când intru îmi apare că am două mesaje noi, am căzut de câteva ori în plasă dar acum m-am obiṣnuit, dau pe "vizualizare profil" si dispare farsa supărată nevoie mare că nu am crezut-o să râdă în hohote.

Scuzați categoria, m-am tot uitat și nu există acea în care ar intra nedumerirea mea: "Întrebări la care nu se poate răspunde pertinent".

Poate ștabii cu state vechi de plată au habar de ce vorbesc și nu se vor sfii la colț de stradă să mă bârfească.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai pățit tu cu adăugarea unei melodii în playlist, mi s-a întâmplat și mie, dar și-a revenit dupa vreun sfert de oră. La faza cu mesajele mi s-a întâmplat numai invers, să fi primit mesaj, dar să nu fiu atenționat "bă, boule, vezi că ai 1 mesaj nou..."

Dar cel mai mișto am pățit-o ieri. Intru eu frumos în cont (mi se delogase, nu știu de ce mama dracu), când, surpriză: numele contului era GenOm, care-s eu, vede toată lumea, dar, la notificări, îmi apăreau replicile primite de alt user, încă nu știu care. Notificările erau de la una laura, o simona, parcă... Dau click pe notificarea de la laura și mă direcționează pe la Gastronomie, categorie pe care eu n-am accesat-o în veci. Treaba a revenit la normal cam în 30 de secunde, dar WTF?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si eu am patit la fel numai ca la melodii care le mai ascultasem o data

| Woodenpints91 a răspuns:

Nici pe mine nu mă mai lasă să introduc video-ul ăsta

http://www.youtube.com/watch?v=y0z7fBJsAvY

oare de ce? :-/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca se intampla la anumite melodii youtube, care nu au nu stiu ce licenta pentru Romania. si mie mi se intampla sa nu pot viziona anumite chestii pe youtube, ma bag printr-un proxy emulator, american, sa le accesez. In special de la VeVo, care are material specific doar pentru US.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, mie mi s-a întâmplat la o piesă românească. Care, cum am zis, a mers pusă 15-20 de minute mai târziu. Sunt doar toane ale aplicației. Orice drăcovenie de pe TPU are momentele sale.