| Kuddo a întrebat:

TPU prost x(
Nu ma mai lasa sa raspund la intrebari angry
Zice sa verific adresa de email, am verificato de 3 ori si tot nu ma lasa sa raspund la intrebari
Ce sa fac?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

| LoStEyEs a răspuns:

Shy mye mi s-a intamplat asta dar am verificat adresa de email de 2 ori si dupa mi-a mers, adica chiar azi mi s-a intamplat asta

| LoStEyEs a răspuns:

Shy mye mi s-a intamplat asta dar am verificat adresa de email de 2 ori si dupa mi-a mers, adica chiar azi mi s-a intamplat asta.

| LoStEyEs a răspuns:

Shy mie mi s-a intamplat asta azi, dar dupa am verificat email-ul de 2 ori si mi-a mers

| LoStEyEs a răspuns:

Shy mie mi s-a intamplat asta azi, dar dupa am verificat email-ul de 2 ori si mi-a mers foarte bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acest forum este prost, din ce cauza mai stai pe el?