Tu cine ai vrea sa fie Userul Anului 2016?

Dragi prieteni, astazi lansam campania de nominalizare pentru titlul de userul anului 2016.

Conditiile raman neschimbate:

- in ultimul an sa fi avut cel putin pe o perioada de 6 luni minimum 20 de raspunsuri pe luna. Cele oferite la Trivia/Amuzante nu sunt luate in considerare. Nu pot fi nominalizati cei care au castigat deja titlul de Userul Anului.

Care sunt propunerile voastre? Scrieti aici utilizatorul pe care il credeti ca ar merita sa devina userul anului pana vineri, 16 decembrie. Noi ne vom ocupa apoi de validarea lor, dupa care dam drumul la etapa de votare.

Spor la nominalizat!
Echipa TPU.ro
30 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Aceasta este propunerea mea.
https://www.tpu.ro/utilizator/lcvq
Merita din plin!
Mult succes!

| MihaelaDart a răspuns:

As vota pe Brigaela si floresdemayo, nu e musai ca stau online, ci dau un raspuns exact. Cum s-ar spune "Punct Ochit, Punct Lovit", une dintre ele merita sa fie userului anului 2016.

| TPU.ro explică (pentru MihaelaDart):

Multumim pentru propuneri, insa Brigaela a fost deja aleasa Userul anului 2009 si nu mai poate fi nominalizata, din pacate.

| RAY a răspuns:

Floresdemayo =eu cred ca merita ca chiar da raspunsuri bune
https://www.tpu.ro/utilizator/wlol

| Drimmero a răspuns:

@Floresdemayo merita!

| Fatamuntilor a răspuns:

Nominalizarile mele ramn acelasi
https://www.tpu.ro/utilizator/wlol -floresdemayo
https://www.tpu.ro/utilizator/lcvq dario 2007

| Mayhem666 a răspuns:

Eu as spune ca, chiftelutacrocanta ar merita acest titlu, deoarece este pe acest site aproape toata ziua, si este cel mai activ de pe aici. De asemenea, pune foarte multe intrebari, dintre care, multe sunt destul de interesante.
Eu propun ca el ar trebui sa fie userul anului.

| suntserios a răspuns (pentru Mayhem666):

Ala pune intrebari doar la Trivia... categorie irelevanta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Ce conteaza daca e cel mai activ daca nu ajuta pe nimeni cu nimic si pune 100 de intrebari pe zi din care 99 din ele sunt pline de clisee de 2 bani?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Pune o tona de intrebari si la conversatii dar sunt de umplutura majoritatea intrebarilor.

| RAY a răspuns (pentru Mayhem666):

Chiftelutacrocanta tine acest site in viata el merita sa fie angajat aici

| RainmakerX a răspuns:

Floresdemayo
https://www.tpu.ro/utilizator/wlol
De fiecare data cand intru pe site observ ca ofera raspunsuri utile, apreciate chiar si de admini.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Tu chiar mai traiesti sau nu-mi vad bine ochii?

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Am venit doar ca sa te votez.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Fii serioasa, sunt useri care isi dau silinta pentru a castiga, eu nu ma bat pentru asa ceva, ii las pe cei devotati.
Ce mai faci tu?

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Acesta este cadoul meu de Craciun pentru tine.
Sunt racita, in rest relativ-bine. Tu?

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Insanatosire grabnica! Ce sa fac, supravietuiesc si eu
Ce cadou 'baban'

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Cu multa placere!
Nu trebuia sa imi multumesti!batting eyelashes

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Draga de tine, am crezut ca ai patit ceva.

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

E doar o simplă răceală. Nu se moare din asta.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Nu la raceala ma refeream eu,, ma refeream ca nu te-am mai zarit prin imprejurarile astea/

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Stii bine ca m-am lasat si ca nu prea intru.

| Drimmero a răspuns (pentru R0R0):

Stiu, bine-ai revenit!

| R0R0 a răspuns (pentru Drimmero):

Și acum : Bine ca pleci! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiftelutacrocanta
floresdemayo
Drimmero
darrio2007
faramatania

| Anonymous412 a răspuns:

Floresdemayo

| crissssro a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sal ia cel cu rank 1 pe TPU