| anonim_4396 a întrebat:

Uitati aici

http://www.tpu.ro/utilizator/daok

De ce?:-?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca datele de pe profil (in afara de numarul raspunsurilor castigatoare) se actualizeaza o data la 24 de ore (pe la 5-6 dimineata). Deci pana maine ii va aparea numarul raspunsurilor pe profil.
Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu s-a făcut reactualizarea punctajului. El se face de regulă de două ori în 24 de ore!
După-amiază o să apară numărul total de puncte, după ora 17.00 h!
Pa, pa.

| Corina a răspuns:

Te referi la faptul ca respectivul utilizator, care s-a inregistrat astazi, are 0 puncte, desi a dat 3 raspunsuri castigatoare? Exista 2 explicatii: ori raspunsurile i-au fost raportate din diferite motive si atunci nu i se mai iau in considerare, ori mai trebuie sa astepte putin pana ii vor fi trecute in cont punctele. Administratorii or fi la o pauza de cafea si n-au mai apucat sa-i treaca punctele.