| DenqOO a întrebat:

V-ar placea ca TPU sa implemnteze un tip de raspunsuri la intrebari de tip chacklist sondaj si sa afiseze cati au raspuns cu varianta a, b, c?
Poate sa apara si o diagrama

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Bineinteles... mi-ar placea sa existe si mai multe pe acest site, dar... TPU vegeteaza cam de demult dincolo de ecrane, deci cerem si-asa prea mult(e).

| DenqOO explică (pentru LPCTSTR):

Eu sunt curios si in ce limbaj de programare este facut.

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Quiz-uri?

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Toată informația de pe acest site este folosită pentru studierea și aflarea modului nostru de a gândii și felului cum înțelegem viața.De aproape 13 ani suntem monitorizați.

| DonEduardo a răspuns:

Exista deja niste chestii de genul asta numite quiz-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai degrabă ar fi o idee să se poată permite votarea unei întrebări cum se permite la răspunsuri. Să votezi, de exemplu, o întrebare ca fiind ori inteligentă, amuzantă, utilă, ș.m.d.p.