| anonim_4396 a întrebat:

Va rog! Buna TPU! Am mai pus aceasta intrebare dar nimic nou....Trimite mesaj la Contact,Contact, Contact! Am trimis cred ca mai mult de 5 mesaje dar nimic! Imi trimit mesaj ca de ce as vrea sa imi sterg adresasa si ca pot remedia orice defectiune care apare dar de ce vreau asta? Am trimis si dupa acest mesaj pentru ca doar unul mi-au trimis inca vreo 2 mesaje apoi nimic nou! Nici macar u mesaj! Funda daca resusc sa il sterg fara sa trimit mesaj la Contact!

4 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna! Pe 28 august ti-a fost expediat un e-mail pentru confirmarea stergerii contului tau la care nu ai mai raspuns.
Avand in vedere solicitarile tale ulterioare, contul tau a fost sters.

Alexandra - TPU

evenso
| evenso a răspuns:

Nu poti sa stergi tu contul, trebuie sa confirmi prin email stergerea contului tau dupa ce primeste mesaj de la admini.

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Pai...am primit mesajul respectiv.Dar nu imi da niciun link ca sa confirm!

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Link pentru confirmare nu primesti, tu trebuie prin raspuns ( reply ) sa confirmi stergerea contului.