| boris6288 a întrebat:

Va rog urgent De ce nu pot trimite mesaje private pe TPU catre prieteni din lista mesajul spune ceva de genul "statutul de membru junior nu mermite trimiterea de mesaje catre acest utilizator" prietenii din lista TPU sa gaseasca o metoda de contact mai rapid Merci

Răspuns Câştigător
| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Ai nevoie de peste 100 de raspunsuri(ca sa fii senior) ca sa poti raporta/evalua/trimite mesaje/etc. Cu placere!

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Poti trimite mesaje si daca esti Junior, dar asta numai daca userul caruia vrei sa-i trimiti mesaje are setat sa primeasca mesaje de la toti utilizator.Roaga-l printr-o intrebare/raspuns sa-si schimbe setarile ca sa poti vorbi cu el.
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

| boris6288 explică (pentru CautNume):

Multumesc pentru raspuns s-ar putea sa ai dreptate.Pot trimite mesaje catre unii din prieteni

| CautNume a răspuns (pentru boris6288):

Cu placere!

| Flaviucu a răspuns:

Trbuie sa ai o vechime de o saptamana ca utilizator inregistrat, ca sa poti trimite mesaje trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri, dupa devii senior si poti trimite.