| anonim_4396 a întrebat:

Vă salut! De două zile observ ca administratorii acestui site (site) imi tot șterg raspunsurile pe care le dau, din ce cauză? As dori sa stiu cu ce gresesc. Multumesc.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Admini nu sterg nimic, se raporteaza se sterg automat simplu dar poti da reanalizare

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Poate ai greșeli de ortografie în ele,
poate sunt insulte,
sau poate, în loc să șteargă un anumit răspuns, îl șterg pe al tău.

| Nătărău a răspuns:

Iluminaki.

| Ioanaandreea2635 a răspuns:

Mie inca imi apare raspunsul tau, da un refresh la pagina sau habar n am

| Sanzianaionela20 a răspuns:

Probabil nu vă încadrați in cerințe.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Sanzianaionela20):

Vad ca isi sterge mereu intrebarile!
Dovada ca nici asta nu a lasat-o pentru a primi un raspuns de la admini!
Trebuie sa stie ca in primul rand exista,, contact, unde scrie direct adminilor! Si nici intrebarea asta nu pus-o unde trebuie!