| anonim_4396 a întrebat:

Voi nu v-ati saturat sa va apara intrebari foarte vechi la intrebări similare? Si mai ales care nu sunt deloc similare? Adica eu de la o intrebare despre vremea de afara la asta

https://www.tpu.ro/......fe-nj-cum/

Tot dau sa raspuns si apoi vad ca intrebarea e din 2012, 2014 etc. DE CE?

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

Probabil algoritmul este defect sau așa este conceput ori... întrebările pentru acea secțiune se strâng și rămân în acea listă astfel încât acele întrebări din 2012 trebuie să aibă un răspuns pentru a apărea următoarele din 2013 și tot așa.