| ignore a întrebat:

[vot l toata lumea] Am 85 de fundite si la punctaj imi apare ca am 29 si mi-au dat 2900 de puncte. Cum pot face sa imi apara 85 cate am si la punctaj?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Anumite secţiuni de la "Punctaj" de câteva săptămâni nu se mai actualizează. Ca de exemplu, "Răspunsurile câştigatoare". Trebuie să aşteptăm până se va remedia şi această problemă tehnică.
Deci nu te lua după ce scrie la "Punctaj"!
Numai bine!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu poti face nimic, eventual sa scrii un mesaj din CONTACT, expui situatia, dai URL-ul contului si rogi sa o remedieze. Si la altii este la fel, de exemplu la mine am diferenta de 265 raspunsuri castigatoare. Candva se va remedia. Numai bine!

| whatevernvm a răspuns:

Si mie imi apar 135 din 194.
Nu ma deranajza cu nimic. Nu poti face mare lucru in privinta asta, o sa apara de-alungul zilelor, iti garantez.

Multa bafta!

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Si ie la punctajul din ultimele 30 de zile imi arata mai putine dar nu ma plang, crede-ma nu prea te ajuta aceste fundite in viatawinking!

| Eminem2012 a răspuns:

Dai restart la complaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toți am pățit asta. Sunt doar puncte! Dă-le naibii!