Voteaza Userul Anului 2020!

Am analizat userii nominalizați și dăm drumul la votare până pe 6 ianuarie ora 23.59.

A fost tare greu, au fost multe propuneri, useri care mai de care dedicați comunității. Dat fiind numărul lor mare am analizat intreaga lor activitate, am analizat atitudinea lor, implicarea lor nu doar la anumite categorii, modul în care scriu răspunsurile, istoricul lor, iar în final s-a ajuns la lista pe care o veți regăsi în contul vostru.

Puteți vota din cont de la secțiunea Alege Userul Anului. Cine credeți că este cel mai potrivit pentru Userul Anului pe acela să îl votați. Cel mai implicat și devotat scopului comunității: acela de a ajuta oamenii.

Ce e important:

– puteți vota doar dacă aveți cel puțin 50 de răspunsuri și 15 zile pe site. Altfel, secțiunea apare în cont cu mesajul: “Ne pare rău, dar încă nu poți vota pentru alegerea utilizatorului anului. Ai nevoie de 50 de răspunsuri validate și 15 zile de la crearea contului. Dacă atingi numărul de răspunsuri până pe 6 ianuarie, vei putea vota și tu.”

– fiecare utilizator eligibil poate vota o singură dată, un singur utilizator;

– votul este secret;

– numele utilizatorilor din secțiunea de votare sunt afișate aleatoriu, în altă ordine la fiecare logare;

– valorile punctelor acordate votului unui utilizator:

până în 100 de răspunsuri – 1 vot = 1 punct

100 – 500 de răspunsuri – 1 vot = 3 puncte

500 – 1000 de răspunsuri – 1 vot = 5 puncte

peste 1000 de răspunsuri -1 vot = 10 puncte

* un expert primeste un bonus de 10 puncte la vot.

Succes tuturor!

PS. Câștigătorul e DoarBogdan, iar Crissi99 primește premiul pentru cel mai activ nou membru.

17 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine castiga titlu de user al anului are o luna de Netflix din partea mea, bafta tuturor
locul 2 o luna de hbo go

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Adica aia gratis deja? laughing

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Numai exista gratis pe Netflix, platesti din prima luna, asa e corect

| DoarBogdan a răspuns (pentru RAY):

Corect, esti in parteneriat? thinking

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Nu sunt in parteneriat cu nimeni

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

Din aprilie deja nu mai era luna gratuita la flix, poate inca de dinainte nu era, dar din aprilie stiu eu.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Mosotti):

Ah, am presupus numai ca inca ar mai fi aceasta posibilitate.

Dar da, presupun ca dupa atat timp... cand majoritatea persoanelor au, nu ar trebui sa ma mir ca s-a scos. Mai ales ca se mai faceau "incurcaturi" cu acea posibilitate de luna gratis.

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

In ce sens se faceau incurcaturi?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Mosotti):

Pai o luna gratis... de pe un singur card, mai multe conturi, Revolut, plus alte abonari/dezabonari, exista posibilitatea de prelungire a perioadei gratis happy

| Mosotti a răspuns (pentru DoarBogdan):

Aaaa, mda, ai dreptate.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Va primi o luna inclusa facut pe cardul meu, va primi adresa de email si parola de la Netflix

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Aha. Pai daca il faci abonament acum, nu conteaza unde-l faci, nu mai ai gratis, daca-l platesti tu, da.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Numai exista opțiunea free

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Am inteles. Pai nu mai exista, deja in aprilie nu mai era.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Felicitări, Bogdănel!
Dar și celorlalți, fiindcă au ajuns pe această listă! thumbs up

| troleibuz a răspuns:

Unde vedem castigatorii?