| SporeBox a întrebat:

Vreau sa sterg o intrebare si un raspuns dar ca sa le sterg trebuie sa confirm pe email si de ceva timp nu am mai primit email-uri cu notificari de la TPU. Pe asta o sa il primesc?

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Referitor la întrebarea ta, încearcă să contactezi printr-un mesaj moderatorii prin profilul lor de TPU spunându-le că vrei să ștergi întrebarea X și răspunsul Y: www.tpu.ro/utilizator/tpu

| Alexuţ02 a răspuns:

Eu când am şters, ştiu că am primit, deci, automat trebuie să primeşti, această comunitate TPU are toate mijloacele pentru a asigura membrilor ei că au tot ce este nevoie în ceea ce priveşte conturile lor şi nu cred că ar fi vreo eroare în ceea ce priveşte sistemul de "email-uri".
Deci, trebuie să primeşti, încearcă şi vezi. dacă nu, încearcă să muţi email-ul pe altul nou.

Mult noroc!

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alexuţ02):

Te constrazic, prin ianuarie/frbruarie mi s-a-ntâplat și mie.
Nu mai pui la-ndoială și că se cam plânge lumea pe TPU de asta, deci clar este o defecțiune în sistemul de mail.
Ca soluție eu mi-am schimbat adresa de Yahoo, cea cu care am creat contul de TPU, cu cea de Gmail si văd că și până azi totul merge ok.