| alexa6808 a întrebat:

Vreau sa sterg toate intrebarile puse se poate?

4 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Poti face acest lucru din contul tau de utilizator, sectiunea 'Intrebarile mele'. In fiecare zi poti sterge maxim 10 intrebari si vei primi un e-mail pentru confirmarea actiunii. Aceste limitari reprezinta masuri de securitate impotriva stergerilor accidentale sau accesului altor persoane in cont.

Intrebarile care nu au raspunsuri sunt sterse complet de pe site, in vreme ce intrebarile care au raspunsuri sunt anonimizate (nu mai sunt alocate respectivului utilizator), din motive de echitate (alti utilizatori TPU au depus efort sa raspunda).

| Clauvdgg a răspuns:

Da.
Dar trebuie sa le confirmi prin mail ca le-ai sters!
Dai la intrebarile mele acolo in stanga.
Apoi sub intrebare apare un buton rosu pe scare scrie,, Sterge". Dai. dupa aia intri pe mail si confirimi stergerea.
Sper ca ai inteles ceva big grin

Răspuns utilizator avertizat
| alexa6808 explică:

Si cum?