| Bot_Alin_1992 a întrebat:

1.Care este cel mai amuzant lucru pe care l-ați făcut s-au spus?
2.Care e cea mai handicapeișon corecție care va făcut-o TPU, a mea e,, s-au" în loc de,, sau".

Răspuns Câştigător
| Addaaa14061 a răspuns:

1-m-am urcat pe o masina si am inceput sa dansez faza e ca nu stiu a cui era masina si a venit un politist la mine sa ma dea jos ...si i-am cerut nr de tlf ..si acum il am
sau mergeam pe strada si am primit o provocare sa dau gen pantaloni jod primei pers care imi iese in cale ...am facut-o dar din pacate pentru mine era directorul si mna
2-eu scriu nu stiu si il corecteaza nu stiu

| Bot_Alin_1992 explică (pentru Addaaa14061):

Haha ce amuzant laughing. Data viitoare atenție la gramatică

2 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

1. Pai multe lucruri dar care nu îmi vin acum prin minte.
2. Destule cuvinte cu cratima. Ms TPU.