| SG1995 a întrebat:

1. Ce-a pățit referendum lui Iohannis?

2. Dacă mi se dilată pupilele când am o.r.gasm sunt drogat?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1,referedumul este ca si cel care la propus cu o viteza de melc si cu multa rabdare in urmatoarele mileni se va si vota
2, inseamna ca te-ai indragostit de mana ta dreapta =traiesc o poveste de iubire cand sunt cu tine laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

suntserios
| suntserios a răspuns:

1. Nu a patit nimic... nu l a mai declansat pentru ca nu a mai fost cazul.

| SG1995 explică (pentru suntserios):

Am pus am întrebarea ironic, de-asta e T/A.

| minrest a răspuns:

1. Referendumul ramane sa fie declansat daca se incearca iarasi sa fie salvati marii corupti, si tocmai de asta nu se mai incearca. 2. La tipul de climax care iti permite sa-ti vezi pupilele in oglinda, cel obtinut prin placerea solitara, nu ti se dilata pupilele, fiindca e prea slab.

| SG1995 explică (pentru minrest):

Întrebăriile erau ironice, așteptam răspunsuri la fel de hilare.

| Al1234567890 a răspuns:

1. a pierdut 2 litere si s-a anulat.
2. nu. inseamna doar ca ai pupile supradimensionate.