| anonim_4396 a întrebat:

230 de stupizi?!
http://www.TPU.ro/......lanuri-si/ (al doilea răspuns)
Cacă un ou! 0_o

18 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce cruda e viata

| Bya132 a răspuns:

I-am dat şi eu un inteligent (mai de mult) să nu se simtă rău

| Bastet a răspuns:

Du-te şi te culcă

| Musique a răspuns:

Si eu am incercat odata sa primesc 100 stupid, in schimb am primit 5 amuzant laughing

| MasterOfDisaster a răspuns:

.240.
da culmea ca spune aproape acelasi lucru ca si rasp care are funda...

Răspuns utilizator avertizat
| NOBODY a răspuns:

Și ce îți mai face surioara?

| LoL a răspuns:

Offff ce rauimi pare de ea...nu i mai pot adauga inca un Stupid

| AudImagini a răspuns:

Asta a mai fost odată
plagyyyy

| LastChance a răspuns:

Hahahaha, hai sa mai dam si noi, poate va detine vreun record.

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Primiseram tot de la cauze nobile 50 de inteligentii pentru ca am zis ca donez 10 eurohee hee

| Gumã a răspuns:

231 :d.Si unul de la minewinking.Dar sincer.nu stiu de ce i-am dat :*

Teee Puuup:*

| 3rdWW a răspuns:

245!

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Si eu i-am dat stupid si nefolositor mai demult

| DudaYeah a răspuns:

Veche...

| PiluLă a răspuns:

Acum sunt 245 silly

| DeeDee a răspuns:

Sincer, am derulat (de curiozitate) si am gasit un singur raspuns la acea intrebare care nu a primit stupid. Si majoritatea chiar erau raspunsuri bune, solutii palpabile. What's wrong with people?

| pretzel a răspuns:

Oare care e recordul de stupizenie? Poate putem noi sa il ajutam sa il doboare thinking Ce ziceti? Facem niste acte de caritate?