| Wtf9000 a întrebat:

A fost cutremur! Credeti ca vine Sfarsitul Lumii? Apocalipsa?

37 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eh... s-ar preconiza ca pe 21.12.2012 ar veni. Apocalipsa...(se zice ca in aceea zi toate planetele se aliniaza paralel cu Soarele.cred), si astfel va surveni lipsa lumini.pe Terra. dar na` mai e pana atunci.
Om trai si om vedea happy!
[daca mai apucam sa vedem laughing ]

Anna
| Anna a răspuns:

Nimeni nu stie cand va veni sfarsitul lumii.Doar Dumnezeu stie si poate decide asta.In tot cazul, traim vremurile din urma.Cutremure,razboaie,criza...
Esti gata?tongue

| elena a răspuns:

Dupa foto se pare ca vine sfarsitul lumii...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da...pregateste-te...nu uita...acte,bani,lanterna ...mancare...

eileen
| eileen a răspuns:

Poate sa vina oricand, nu neaparam dupa un cutremur.

| Wtf9000 explică:

Intrebarea asta era o aluzie la cei care tot pun 10000 de intrebari despre un amarat de cutremur... tongue

| Ben. a răspuns:

NU

| anonim a răspuns:

Da.va veni cu siguranta.pregateste-te sufleteste si moral.vezi ca deja bate la usa.big grin

| borsec a răspuns:

Nu, nu vine Apocalipsa, stai linistit.

| Mo a răspuns:

DAAA! SA VINA APOCALIPSA! IN SFARSIT DUMNEZEU SE RAZBUNA!

| kh1ss a răspuns:

Da... pregateste`te... vine apocalipsa... fa`ti bagajele tongue

| joy a răspuns:

Daaaa, am simtit. O sa vina, pregateste-te!

carla
| carla a răspuns:

Grim ce ti-a venit, mai frate? Ce apocalipsa? hahahaha

| alexam a răspuns:

Nu FOARTE curand, stai linistit.

| Delia 75 a răspuns:

Chiar si aluzie, ....sa intrbi asa ceva mi se pare o prostie. Poti sa bagi oameni in sperieti. Auzi la el. laughing

| adi_7507 a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta? Cati ani ai?

| baba a răspuns:

Ioi, Grim. Cum să zici acum că vine apocalipsa doar că s-a zgâlţâit niţel pământul?
Vorba cercetătorului ăluia de le-a trântit telefonul în nas ălora de pe Realitatea TV: "CARE-I PROBLEMA?"

| sergiu2525 a răspuns:

Sa moara toti dusmanii!

| dEutSa_8892 a răspuns:

A fost cutremur, dar Apocalipsa va veni doar atunci cand D-zeu va vrea happy

| dudu_4306 a răspuns:

Apocalipsa vine, dar vine si ea mai generoasa... Ete partz cutremur de 5 grade si vine apocalipsa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sâmbătă seara, în jurul orei 20:30, a avut loc în zona Vrancea un cutremur de 5, 3 grade care s-a resimţit şi la Bucureşti. Reţelele de telefonie mobilă au căzut imediat după producerea cutremurului. Reprezentanţii Institutului Naţional de Fizică a Pământului au declarat că acest cutremur este unul tipic pentru această zonă.
(+) Click pentru a mări
Publicitate

- cutremurul a fost de 5, 3 grade pe scara Richter la 120 de kilometri în zona Vrancea
- a avut 5 grade pe scara Mercalli în zona epicentrală
- amplitudinea maximă a avut 3 minute, dar nu este un criteriu maxim
- e un cutremur tipic, nu este nimic anormal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cutremure vor mai fi chiar si mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da' nu azi, mai dureaza putin rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la culcare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai idioti... repede un cutremur si gata apocalipsa... si apropo dumnezeu nu se razbuna ba imbecililor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor PROSTULE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cutremur a fost, Apocalipsa o sa vina atunci cand Dumnezeu v-a crede ca trebuie sa vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)da sigurlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mai fie nici un cutremur:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar un cutremur atat