| anonim_4396 a întrebat:

A trecut marea sarbatoare a dragostei si reclamele nu au disparut. Ce sa cred? Ca se asteapta pentru cadourile iepurasului de Paste?

8 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Da, din sarbatoare-n sarbatoare mergem.

| NoChanceForUs a răspuns:

Eu vreau o cutie de bomboane de coliva colorate si de proasta calitate de Paste, iar de craciun vreau oua kinder cu cianura ca surpriza.Deci veniti la mine, reclamelor...

| PamPamGoesGreen a răspuns:

Poi happy Nu poti plati pentru o reclama numai de o zi...deci au platit pentru un anumit timp...

| Dmonik a răspuns:

Sarbatoarea este chiar astazi, abia de acum inainte ne asteptam sa dispara!

| NickiMinaj a răspuns:

Vezi, aici gresesti. a trecut sarbatoarea, dar a ramas IUBIREA.

cu tot cu reclame.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te cam maninca in cerul gurii au n-ai zabaua pusa waiting

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ia naibii cineva reclamele alea.Nu-i de ajuns cit mi-am aruncat televizoarele pe geam?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dmonik,sar'mina,dar ori americanca ori adepta a dragobete?