| anonim_4396 a întrebat:

(Această postare este un pamflet și se va trata ca atare. Sau nu.)

Trebuie sa fac aceasta confesiune. Nu mai pot tine in mine.
Ma simt ca centrala nărăvașă de la Cernobîl. Inainte de explozie.

Recunosc:

https://ibb.co/DQtGKCR

Stiam ca intr-o zi voi fi demascat.
In malefica mea naivitate credeam ca pot naviga pe acest mirobolant forum fara ca nimeni sa ma dibuie.
Si as fi facut-o daca nu erai tu, Metisule!
You, son of a (Island) beach!
Da, dragi colegi de forum, eu sunt LoveSleep dar nu si Mosotti.
Imi erau de ajuns doua personalitati. Si alea schizofrenice.
Eu si alter-ego-ul meu "Rosalia".
Nu degeaba in liceu profa aia cu trasaturi masculine alfa si colegii mei tocilari cu ochelari (de vedere) Versace m-au poreclit "Actorul".

In spatele mastii Rosaliei, eu, un actor grabit, iubit, hulit, am cautat faima si avutia pe TPU, si as fi gasit-o daca nu erai tu, Metisule!
Eu, maestrul ironiei...
M-au ajuns blestemele Jassminei. Firar!
Stiam eu ca nu trebuia s-o contrazic in raspunsurile acelea despre preludiu, stiam eu!
Ma simt precum George Bacovia intr-o seara de toamna tarzie in luna lui Ianuarie.
Cariera mea ca si comediant pe TPU, site-ul iesirii mele din pubertate, se incheie aici.

Totusi, doua intrebari sa ramana in memoriam:

1. Cand a avut Mosotti vreodata umor?
2. Cine vrea sa-mi care crucea in drumul spre Nirvana?

Al vostru, acum si de-a pururea, LoveSleep.

Ba dum tss.

24 răspunsuri:
| AnaNoa a răspuns:

Pot spune doar că prima mea impresie e că puneai multe întrebări la care nu puteau primii un răspuns clar laughing deoarece fiecare are o gândire diferită dar in urma acestui mesaj tot ce pot spune e că se vede pasiunea din spatele acestei scrisoare așa că nu am cuvinte mai presus decât să îți spun că ai un talent in a scrie, sper sa mai dăm de tine live sleep cu aceste scrieri, poate nu aici dar talentul tau merita văzut de multe persoane....See you next time

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Penibil

| SingleForOne a răspuns:

Era oarecum intuitiv, prea mult mentionai acel nume, si nu te credeam lesbiana. N-am mai avut curiozitate pentru tine de mult timp, doar o apreciere pentru curiozitatile tale. Daca e adevarat, ai decazut si mai mult, si nu mi se parea ca esti comediant, nici pe acest alter ego, nici pe cel original...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu da vina pe mine pentru blestemele Jassmineihee hee pentru asa ceva nu exista "dezlegare ".

Asa cum ii spuneai chiar tu lui mosotti : " ti-ai ratat cariera "hee hee

"Cariera ta acum începe, nu se încheie acu' " perseverance is the key.

Ma bucur ca 'pamfletul meu' a fost o 'sursa de inspirație' în viata unui "actor de calibru "

| EcceHomo a răspuns:

Eu te ajut sa treci Styx-ul. Crede-mă, e mare chestie... happy

| Gabryel85 a răspuns:

Aflu și eu că spitalele de psihiatrie dau bolnavilor acces la internet...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai în gluma mai în serios ești un narator de clasa 1! Stima și respect.

| RAY a răspuns:

Pot spune doar că prima mea impresie era ca prea te lauda si vrea sex cu tine

| Sekim a răspuns:

După cum se poate vedea, daca ai un vocabular bogat nu înseamnă că ai și creier. Penibil

| Superior a răspuns (pentru Sekim):

Oamenii de genul astia folosesc cuvinte pompoase pe care poate nici ei nu le inteleg pentru a compensa cu IQ-ul lor egal temperaturii din Alaksa.

| Superior a răspuns (pentru Sekim):

Dar functioneaza pe oameni mai prosti decat ei in unele cazuri.

| Superior a răspuns (pentru RAY):

Tu ce crezi, incepe WW3?

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Nu,e doar comedie, politica, rahaturi de distragere a populației și a reveni la naționalism mai mult, aducă ăștia de 50 de ani indiferent unde sunt, sunt antiprogres, puțin vrea sa demonstreze ca occidentul e rău

| Mosotti a răspuns (pentru SingleForOne):

Nu era intuitiv ca ea e love, ca nu e aiurea ca un user sa simpatizeze un altul, adica Rosalia pe lovesleep.
Si eu pot zice ca userul SingleForOne posteaza frumos si amuzant, si ca-mi place ce posteaza, asta nu inseamna ca-s el.

| Mosotti a răspuns:

Cu umoru da, in general nu prea am eu asa tenta catre umor, in general discut serios pe n subiecte, dar bine, cine ma stie live, stie ca-s asa vesel, zambaret, mai glumet, deschis si prietenos, nu-s din ala sobru in nici un caz.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Fetele nu sunt asa deschise sexual

| Sofer a răspuns:

Ești lovesleep?

| Drimmero a răspuns:

Are metisul bucurii la tine, ai grija...

| lorixdapanglea a răspuns:

Nu scrii ca LoveSleep. Nu e agramat. De ce stergi mereu intrebarile Rosalio?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt deschise secual cu cine nu le place doar.

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

El e, sa dedublat, are ambele organe, ți o trage singur

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Pe TPU nu prea am văzut fete deschise doar cu chiloți pe ele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Later edit: Această postare a fost strict un pamflet cum am și specificat la început.
Nu a fost făcută cu scopul de a creea confuzii sau de a mă asocia cu alt user.

Nu sunt LoveSleep și nici alt user; nu am conturi clonă și nici conturi multiple.

Citisem mesajul lui Metisul care m-a amuzat mult și de acolo a venit inspirația. tongue
Am încercat să fac o postare umoristică să văd ce iese.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Interesant. Pe privat mă lauzi și spui că am răspunsuri și postări ok iar aici vii și spui exact opusul.
Poți să te intovărășești cu Mosotti care imparte (în mare parte) aceleași trăsături de caracter ca și tine.

Nu-mi pasă de părerea nimănui de pe aici.
De ce mi-ar păsa de părerea unor necunoscuți?
Dovedești neseriozitate prin lălăielile tale de emoticoane și mesaje siropoase și lingușitoare.
Cine să te mai înțeleagă?

Aberezi și bați câmpii grav.
Tu nu înțelegi sarcasmul, umorul și ironia.

Îți recomand o vizită:
https://m.facebook.com/Institutul-de-Psihiatrie-Socola-100593420282193/