Abh
| Abh a întrebat:

Adevarul despre Justin Bieber?
http://www.youtube.com/watch?v=Rc3jMoFJrBQ&feature=sub

29 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

De acord cu Mumix!

| Mihaelaa98 a răspuns:

As vrea sa fie adevarat dar uitati-va la ala care canta nu credeti ca poate mima eu una nu cred. CAt de mut as vrea sa fie adevarat

| Derye a răspuns:

Vreau si eu o masca d'aia V_V

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Nu sunt o fana a lui JB, insa imi plac unele melodii.
Nu stiu ce au cei care spun ca il urasc. El nu le-a facut nimic. De exemplu mie daca nu imi place Smiley nu imi place si atat, in niciun caz il urasc, nu mi-a facut nimic.
Chiar nu inteleg de ce majoritatea spun ca il urasc pe JB. Daca nu'mi place nu ascult muzica lui si gata, nu incep sa fac crize si sa spun tot felul de lucruri despre el si sa injur fanele disperate.

Si nu nu este adevarat :
1. Daca cei care il " urasc" spun ca are voce de fata cum sa aiba pedofilul ala de 51 de ani voce de fata?
2.Nu cred ca este posibil asa ceva.
3. Este doar o inventie ca multe altele.

| paramore a răspuns:

Ba de ce freza arelaughinge asa comic

| Диана a răspuns:

Şoc şi groază printre fanii(ok ok, fanele laughing ) lui cap de mop! rolling on the floor

| pretzel a răspuns:

Loll:O am ramas masca... acum nu stiu cat de adevarat este dar daca ar fi un fake e bine facut. daca ar fi adevarat (sper sa fie asa) loll:O

| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Interesant...

| MOONWalk_8865 a răspuns:

:O sper sa fie adevarat

| Pişcoţel_8877 a răspuns:

Wtf?
nup
mah ce naiba astea` nu stiu ce sa mai scoata si ei
sa il bage pe JB in eroare... dar sa fii sigura ca nu e reall... ce dleakui``

funda?

| Glamour612 a răspuns:

Eu am vazut alt video.sunt o fana a lui JB si sper sa nu fie asa pentru ca il ador pe baiatul asta dar aseara cand am vzut video. ul incepusem sa plang, dar o prietena m. a sunat si mi. a zis ca nu e adevarat uitati motivele:
1.Are deja o cariera, ii trebuie certificatul de nastere macar 1(daca il cere si la scl... e clar ca si lui)
2. Tampitu' ala nu are cum sa aiba o voce atat de subtire la 51 de ani.sa fim seriosi. poate are o problema sau ceva.
3. Ceea ce m. a pus pe ganduri este faza cu masca, cand ii curgea(practic topita) dar totusi... exista photoshop, adica nu i. a curs lui masca la atatea concerte.
4.Are o familie, o poveste cum a ajuns celebru, tot, cred ca il descoperea cineva pana acum.
5.Stiu toata povestea lui de cand era mic si stiu cum a ajuns celebru si tot ce trebuie despre el si familia lui.nu cred ca JB nu exista
Deci orqm daca ar fi adevarata povestea asta si JB e doar un tampit, aurolac si prost mos de 51 d ani, eu tot o sa ii ascult melodiile si o sa cred in JB pentru ca el a existat si v. a exista in inima si mintea mea...nici la MJ nu am spus astalaughingpentru ca orqm nu prea l.am ascultat.Si eu nu sunt una dintre cele mai mari fane.imi e frica de ce se v. a intampla cand (fanele cele mai mari logic nu o sa vrea sa creada) vor realiza si se vor aduce mai multe dovezi ca JB e un fals si nu exista...

Mky:[

| anyska a răspuns:

Hahahahaha! Apropo. aia e o intrebare?

| Blanketation a răspuns:

Ce tare... As vrea sa fie adevarat ca il urasc, sincera sa fiu...

| iLovedYou96 a răspuns:

Nu este deloc adevarat exista photoshop si faza in care ii cade masca a fost facuta pe photoshop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O. O Auch... Să vezi acum, după ce fanii văd video-ul, bârfe peste tot despre Justin, sute întrebări dacă e adevărat sau nu I don't want to see.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2 cuvinte:
1-prostii aia care or facut video!

2-si mai prosti ala care il cred real!

Hai Justin Bieber nu lasa prostii sa te traga in urma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi, Evanescence! mi-ai mai ridicat putin moralul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum am vazut versurile lui au unele cuvinte care influenteaza... daca ati fi fost atenti ati fi observat. Oricum am auzit de un fel de boala de genul asta...real sau nu m-am cam saturat de mania asta JB vai draga doamne parca e luna si stelele totusi cred ca e adevarat filmuletul ala big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci. Pentru toti curiosii nu stiu daca e adevarat sau nu videoul ala : exista o operatie la gat, cred ca pe-acolo laughing, care iti poate subtia vocea. se poate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui justin in place de mine de la 4 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber este doar un pusti normal(marog, exceptand faima, succesul, faptul ca toate fetele ii cad la picioare) dar nu este un tampit de 51 ani.adica toate vedetele carel cunosc nu siau dat seama ca are masca?
de ce?
si sa nu spuneti ca e trucaj, sau ca asta e meseria lor, sau ca asta sunt doar povesti sau ca mint pentru cca sunt vedete.si chiar de-ar fi asa nu pot fi toate si toti asa de tampiti incat sa inchida gura! JB este un pusti extraordinar, si prosti tot cei care cred ca nu exista...adica ar trebui sa puna si un reportaj cu ei doi unul langa altul ca sa fada si prostii ( si sunt si fani care sunt dezamagiti si le e greata de faza cu masca topita eu ii inteleg ) ca nu tot ce fraieri cares gelosi pe faima lui spun adevaru
fiti linistiti ca justin bieber chiar exista si ciar as muri de suparare daca n-ar fi asa! Dar bietul baiat ar trebui pus fata in fata cu fraierul ala si sa nu mai fie criticat de toti tampitii.
Eu cred ca este un pusti adevarat.
Totii fanii lui adevarati vor ramane alaturi de el si ii vor asculta muzica.
Dar cei nesiguri ( am fost si eu asa, nu va condamn deloc crying ) aveti incredere in mine.
El chiar exista!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super am mai auzit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista Justin Bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o mare diferenta intre un bou si un star. e o minciuna gogonata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine e justin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care sunt mai gogomani,cei care au inventat povestioara asta sau cei care o cred? O masca ascunde doar fata,dar ce ziceti de corpul lui JB, de aspectul pielii, de miscarile pe care le face...seamana cu cu cele ale unui mos(prost conservat) de 51 ani?

| faranumedincauzarobotelului a răspuns:

Ha ha ha rolling on the floor ce tare sper ca e adevarat laughing