| anonim_4396 a întrebat:

Ai fost rapit dupa care aruncat si incuiat intr-un subsol din care ai evadat dupa 2 zile, fiind pazit de 6 oameni. Cum ai evadat? Subsolul poate contine orice se gaseste in mod normal intr-un subsol pentru a va ajuta. O idee creativa daca aveti, nu ceva de genul i-am batut pe toti cu mainile goale laughing Multumesc!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pur si simplu, am iesit pe geam, cat timp paznicii au fost in pauza de masa...

| SilentRain a răspuns:

I-am batut pe toti cu mainile goale

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Mi-am dat drumul pe clanta si asa am inceput sa ma topesc.

| Anonima1inteligenta a răspuns:

Am ieșit pe gura de aerisire și am deschis-o cu uneltele din subsol