| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai umblat vreodata prin oras in patru labe?

27 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

No. Am folosit taxiul.

| LumyBlumy a răspuns (pentru Florentina9210):

In patru labe? laughing))

P.S:e doar o gluma si trebuie tratata ca atare laughing)

| Florentina9210 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Da. Ca nu am avut bani si m-a pus soferul sa stau in patru labe.

P.S tot o gluma e! laughing

| LumyBlumy a răspuns (pentru Florentina9210):

Pffff laughing)))) ai simtul umorului ce sa zic laughing))))

| Florentina9210 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Da. Pe zi ce trece il dezvolt tot mai mult.

| LumyBlumy a răspuns (pentru Florentina9210):

Misto! spor la dezvoltare in continuare! laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Eu am doar 3 labe.

| LumyBlumy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ba esti nebun?! 3 labe? laughing)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Da. Nu ai mai auzit de handicap?

| LumyBlumy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Hmmmm...de auzit am auzit, am si vazut...Dar raspunsurile la aceasta intrebare au fost creative..asa ca nu credeam ca esti o exceptiewinking

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Nu trebuie sa te simti prost. Unii primesc de la mama natura tot ce au nevoie, dar altii... nu...
.
PS: rolling on the floor
Hey, era o gluma. Eu nu sunt handicapata, doar mistocara, insa chiar imi pare rau pentru cei cu dizabilitati.

| LumyBlumy a răspuns (pentru justanotheruser99):

laughing mor laughing laughing laughing

P.S:si mie imi pare...dar ei sunt mult mai luptatori decat noi

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Nu muri, nu am primit pensia sa iti cumpar un sicriu. Mai asteapta macar pana la anul.

| LumyBlumy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Neee...tre` sa incepi sa primesti pensia din seara asta ca eu clar sunt pe duca laughing laughing laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Nuuuuuuu! Am cheltuit-o deja. Acum trebuie sa te incinerez si sa te bag intr-un borcan. Nu am bani de un ghiveci. Cat de trist...

| LumyBlumy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Poate ma faci nisip de litiera, ca pe lumea cealalta o sa puta urat laughing laughing laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Daca asta iti e ultima dorinta, desigur, insa am nevoie de o pisica prima data... Si... de o litiera.

| LumyBlumy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Din pacate, costa bani si astea laughing laughing laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Cu pisica am rezolvat, imi doneaza cineva de aici de pe site una neagra, insa cu litiera e o problema.

| LumyBlumy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Pui un castron in loc de litiera..si pisica sa o vopsesti ca sa nu am ghinion pe lumea cealalta laughing laughing laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Dar pisicile negre nu aduc ghinion. Sunt doar niste pisici, ca oricare altele. E ca si cum ai face discriminare intre rasele umane si ai presupune ca afro-americanii aduc ghnion. Nt, nt...
Castronul il accept, dar pisica nu o vopsesc.

| LumyBlumy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Stiam,dar nu doar tu esti mistocarawinking laughing laughing...ador pisicile negre

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Ma bucur laughing

| LumyBlumy a răspuns (pentru justanotheruser99):

Deci s-a rezolvat laughing laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru LumyBlumy):

Categoric!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nici n-as incerca.
Dar daca vrei tu promit ca o sa te tin in lesa.

| LumyBlumy a răspuns:

Nu...dar as incerca..reactiile publicului ar fi nepretuite