| anonim_4396 a întrebat:

AirănMeidăn e o trupa sau AirănMeidăn are o trupa sau niciuna din variantele astea?

6 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ambele variante.

| AirănMeidăn a răspuns:

Ce dragut din partea ta sa pui o intrebare cu mine, hai sa te imbratisez *ii baga mana in buzunar si ii fura telefonul si banii*

P.S. E o trupa

| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Daca tu esti o trupa pot sa fiu in tine?
P.S. Nu vreau sa fiu membru, la altceva ma refer.winking laughing
P.S. 2 Telefonul e de jucarie si banii sunt falsi.

| TiberiuFasole a răspuns (pentru anonim_4396):

Maa... De ce i-ai zis ca erau bani falsi?

| anonim_4396 explică (pentru TiberiuFasole):

Firar! sad
Ce prost sunt crying

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti fi membru. Membrul stang. Ahahah asta chiar a fost buna
Cat despre bani, puteai sa-mi spui inainte sa incerc sa cumpar portocale de la supermarket...