| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca de boboteaza fetele is pun sorici sub perna, ca sa viseze porcul cu care se vor marita. Chiar asa este laughing? Noi barbatii cum facem, punem lapte sa visam vaca?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,noi punem o sasa de vaca sa dormim pe ceva

| neutrino a răspuns:

Acesta fiind un obicei vechi ai putea cere detalii parintilor tai.

| Salontanul a răspuns (pentru neutrino):

Cel mai bun raspuns! =)

| SkyPilot a răspuns:

Faci o harta de-aia nocturna pe cearsaf si determini si locul unde o poti gasi happy

| Kaℓi a răspuns:

Urat din partea ta, anonimule.
Faci o bascalie de doi lei de o traditie veche, inofensiva, simpatica. Macar fa-o la categoria aia, de bascalie de doi lei.
Voi, "barbatii"? happy
Sper sa visezi vaca pe care o meriti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU.TU vei spune; de ce sa iau toata vaca, acasa, daca gasesc carne la kg?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adică noi suntem porci mă?
Fii bărbat si arata-ti fata, ce mă iei pe mine cu anonim... big grin

| m1dn1gh7 a răspuns:

Hai să râdem.

| XxTerrorxX1 a răspuns:

Intreaba-ti parintii, nu avem 100 de ani xD

| AndradaMelania a răspuns:

Puneti voi "lapte", da nu sub perina, prin pat pe undeva...laughing)) numa asa, ca nu va gasiti vacutalaughing)

| AlysaEu a răspuns:

Am auzit ca porcul ti-a mancat creierul...este? tongue