| ßέßέ a întrebat:

Am citit ieri un banc aici pe TPU, la rubrica trivia/amuzante si de atunci nu mai pot sa ma mai opresc din ras. Azi dimineata ma duceam la alimentara, mi-am amintit bancul si am inceput sa rad singura, nu stiam unde sa ma mai ascund big grin. Ce e de facut?hee hee

P. S: bancul era cam asa :

Vine Bula acasa trist si il intreaba taica-su ce are. Bula ii spune ca o fost la Bulangita si o cerut-o de nevasta, aceasta insa l-a refuzat, tragandu-i inclusiv o palma. Taica-su lui Bula il intreaba atunci : " Dar i-ai spus, mai tata, cum te-am invatat eu : draga mea, timpul se opreste in loc cand ma uit in ochii tai. Bula ii raspunde : " Nu tata, am uitat fraza, i-am spus doar : " Ai o fata de imi sta ceasul!"

8 răspunsuri:
| anad a răspuns:

E bine cand poti sa razi! Inseamna ca esti ok! Si ce daca razi singura? Trebuie traita clipa! Si bancul e bun: cum sa nu razi cand iti inchipui ce moaca a facut aia!

| Derye a răspuns:

Nu e nimic amuzant in bancul ala. Am zambit putin prima oara...si atat.

| mary a răspuns:

Vorba lui tontonel14 avei un motiv sa razi. mai grav era sa razi degeaba. si pe mine ma apuca si atunci imi aduc aminte fraza "prostu' rade de ce isi aduce aminte". aia sunt eu

| fluturas a răspuns:

Fain bancullaughing
si mie mi se mai intampla sa rad singura, pe strada, in magazin chiar si la scoala in cele mai plictisitoare ore laughing ma gandesc la tot felul de bancuri sau faze amuzante si rad singura laughing de se mira colegul de banca ca ce amhee hee

| doar.pt.voi. a răspuns:

laughing si pe mine ma mai apuca... pe strada, la scoala...laughing

| amalyutza a răspuns:

Tarelaughing mi se mai intampla si la mine sa imi amintesc ceva faze amuzante si sa rad de una singura:-slaughingno problemtongue

| vvvvvvvvvvvgffffffffffffffffffgvbgf a răspuns:

Ee lasa nu are nimic`!

aveai motiv de ras`!thumbs up

Stii uneori nu prea trebuie sa iti pese ce zi unii despre tineoh go on!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu mai păţesc asta pe stradă, mă bucur să aflu că nu-s singura rolling on the floor