| Superior a întrebat:

Am descoperit cine sunt. Sunt o entitate astrala,neutra din punct de vedere moral,aflata in corpul unui biet muritor. In trecut eram recunoscut pentru puterea mea inspaimantatoare,oamenii rugandu-se sa nu o folosesc. Intrebarea este, cum pot sa ma trezesc la adevarata putere? Ma vor ajuta cei de la spitalul de nebuni daca ma duc? FUNDA :X

6 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ma mir ca nu ai fost decat un simplu muritor in lumea asta.

| RAY a răspuns:

Nu e nimic amuzant in postarea ta, hai ca poti mai mult mai bea si tu o bere

| minrest a răspuns:

Intentia e buna, ideea de baza foarte buna, nu fi lenes si mai lucreaza la ea.

| Mayhem666 a răspuns:

Sigur ca da.

| SG1995 a răspuns:

Da te vor ajuta, cică în interior spitalului există porți inter-dimensiunale denumit elctro-socuri, poate folosești și tu vreunul să te întorci de unde ai venit. rolling on the floor

| EugenMiroasebine a răspuns:

Eu zic sa te duci la sinucideri