| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Am facut o mare descoperire pe care vreau sa v-o impartasesc!
Deci, cu totii stiti robinetul acela albastru, care daca i-l invurti curge apa rece.
Dar, ce am descoperit e ca daca invurti robinetul rosu curge apa CALDA. Ar trebui sa primesc premiul nobel, nu?!?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi eu am descoperit că dacă le învârţi pe amândouă simultan, iese o apă la temperatura camerei (dacă ai descoperit ce e aia).
Atunci, eu ce oi merita?

11 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Mamă, ce descoperire, genial!

| NoChanceForUs a răspuns:

Asta,prietene,e o întrebare care-ți va aduce premiul Nobel pentru cretinitate, că e în topul celor mai cretine întrebări chiar și pentru T/A.

Răspuns utilizator avertizat
| Trinitas a răspuns:

Wow! Stiai ca daca-ti lipesti urechea de piciorul cuiva necunoscut o sa auzi "Ce dracu faci!?" Chiar functioneaza, am incercat!

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Nu!
Eu am descoperit asta inaintea ta devil

| Downfall a răspuns:

Mersi că ne-ai luminat. Chiar nu ştiam treaba asta -_-

| hominid dreak a răspuns:

Da ar trebui, insa n-ai precizat pe unde vrei sa-l primesti.

| Chris a răspuns:

Pe langa Nobel, meriti si Premiul International pentru Gramatica si Umor. NOT!

| baal24 a răspuns:

Nobelul nu, dar medalia Fields mai mult ca sigur!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woaw, mamaaa, da tu stiai ca daca tii umbrela inchisa te ploua, iar daca o tii deschisa esti si mai ud, nu, eu am constatat asta chiar acu 4mil de ani. eu primul loc sau tu? hai amindoi ca suntem oameni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci ca ti-e somn!