| Barajag a întrebat:

Am gasit o companie care oficiaza nunti in spatiulaughingv-ati dori sa faceti nunta in spatiu?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ar fi tare... Nu stiu in ce masura e adevarat, dar ar fi intr-adevar o experienta de neuitat pentru toata lumea o nunta in spatiu - parerea mea.

8 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Daca ofera si domiciliu stabil acolo, da! Ma pasioneaza tot ce tine de spatiu. tongue

| Leea1234 a răspuns:

Nu stiu, cred ca nu! si nu pentru ca nu mi-ar placea, dar perechea mea are rau de inaltime!

| Ben. a răspuns:

Sunt scumpi rabinii aici pe pamant dar'mite-n spatiu.

| JustMeFlory a răspuns:

Nuuuu...decat daca vreau sa zboare mirele sau eu, din cauza gravitatieilaughing

| dulshe a răspuns:

Nu!

| mami a răspuns:

Cu parasuta e mai putin costisitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu, mulțumesc.
Nu mă pasionează sporturile extreme.
Îmi place să am adrenalina ridicată la maxim dar în alte situații mult mai plăcute, nu să mă rătăcesc printre păsările cerului.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai degand sa-mi faci o propunere? as prefera totusi sa o oficiem aici, pe pamant. tu ce spui? rolling on the floor