| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a întrebat:

Am intrat și eu pe trivia/amuzante să râd, dar nici aici nu scap de atei care se masturbează intelectual. Deci întrebarea mea este: plantele cresc ca să le mâncăm noi? Păi cum vine asta?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Derutantă postarea:
- nu scap de atei (ai o greață in prezența lor?)
- se masturbează intelectual (poate definești scena asta)
- intebarea ta "plantele cresc ca să le mâncăm noi?" n-a primit un răspuns util?

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru sierra1):

Lasa-ma in pace

| sierra1 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Nu-ți convin răspunsurile/intrebările? Dă ignore

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 explică (pentru sierra1):

N-am de ce. esti baiat de treaba