| LucianGabriel a întrebat:

Am mai gasit niste bancuri, nu sunt chiar noi dar sper sa va placa:

1. O tanara se duce la spovedit. -Parinte, sunt o pacatoasa. -Ce-ai facut, fiica mea? -Aseara am fost cu Ionica la discoteca. -Si? -Si-am dansat pana-am inceput sa intru-n calduri. -Si? -Am iesit afara si-am inceput sa ne sarutam. -Si? Si? -Am plecat acasa si l-am invitat pe Ionica inauntru. -Si? Si? -Ne-am dezbracat la pielea goala…... -Ah spune, spune! Ne-am urcat in pat…. Si? Si? Si-a intrat mama…. -Fir-ar mama ta a dracului!

2.Doi tineri se casatoresc. In noaptea nuntii toate rudele asteapta ca ei sa arate cearceaful care sa ateste puritatea sotiei. Dar cum cei doi consumasera mai demult actul, se aflau acum intr-o mare incurcatura. Nevasta sugereaza sa dea cu vopsea cearceaful ca sa ii pacaleasca pe nuntasi. Numai ca singura vopsea pe care o gasesc in camera este de culoare verde. Disperati, folosesc vopseaua si mirele scoate cearceaful pe balcon. Toti nuntasii raman inmarmuriti numai unul striga :
- Bravo, mah, i-ai spart fierea!

3. O femeie instala un calculator intr-o retea pentru un coleg de lucru.
Cind a venit rindul setarii parolelor ea l-a intrebat ce cuvant vrea sa folosesca
pentru logare. Vrand sa o intimideze, tipul i-a spus penis. Fara sa clipeasca,
aceasta i-a introdus parola dorita, a reintrodus-o pentru confirmare dupa
care era sa se prabuseasca de ris in fata monitorului. Curios, tipul i se uita
peste umar si vede raspunsul calculatorului:
PASSWORD REJECTED...TOO SHORT.

4.Doi programatori intr-un bar:
- Vezi tipa aceia? Vezi ce "properties" are?
- Da. Am testat-o aseara...sunt "read-only".

5. Fetele din ziua de azi in liceu invata doar doua litere si doua cifre: A4 si X5, incepind cu facultatea invata inca doua cifre si o litera: Q7 si X6.

Din cauza crizei financiare, incepind cu anul universitar 2009-2010, se va schimba programa la facultati si se vor invata alte patru litere: RATB.

6. Un tip bea intr-un bar si se adreseaza femeii de la masa alaturata:
- Beam din berea mea si ma gandeam.
Sa mai beau un rand sau te plac si-asa?

7.Doi batrani intr-un azil stateau in biblioteca cand unul ii spune celuilalt `Cum te simti cu adevarat? Vreau sa spun, ai 72 de ani, cum te simti cu
adevarat?`
`Sincer, ma simt ca un nou nascut. Nu am par deloc, nici dinti si trebuie sa-mi schimb scutecele.`

8. Politistul se intilneste cu zina buna, care ii spune:
- iti voi implini doua dorinte!
- As dori o halba de bere din care berea sa nu se termine niciodata!
Politistul primeste halba si, dupa ce o bea, vede ca nu se mai termina. Bucuros, isi spune a doua dorinta:
- As dori sa-mi dai inca o halba ca asta!

9. Bula la ora de anatomie. Invatatoarea:
- Bula ce-i ala penis?
- Nu stiu doamna profesoara!
- Pai, sa te duci acasa sa intrebi pe ai tai si maine sa-mi dai raspunsul.
Se duce Bula acasa si o intreaba pe maica-sa:
- Nu stiu Bula, intreaba-l pe tata.
- Tata ce-i ala penis?
- Ce vezi tu ca-i pe masa, ala ii penis.
Vede Bula pe masa o lamaie, o pune-n buzunar si se duce la scoala. La scoala profa il intreaba. Da Bula face:
- Sa v-o arat?
- Nu mai Bula, lasa, dupa ore...
Dupa ore profa ii zice:
- Arat-o mai Bula.
- Pai stiti doamna profesoara i sa facut rau colegei mele de banca si i-am dat s-o suga.

19 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Mi-am adus aminte si eu de un bancbig grin
Cum te numesti?
Intreaba medicul.
- Popopopa Mamamamarin.
- Esti balbait?
- Nu, tata era balbait, iar ala care mi-a scris certificatul era un cretin.

| anad a răspuns:

"Un preot locuia langa o manastire si avea 10 gaini si un cocos. Cocosul din cand in cand disparea, dar aparea pana seara. Ultima data cand a zburat nu s-a mai intors si preotul, primul lucru duminica in biserica, a intrebat lumea: - As vrea sa stiu daca cineva are un cocos? si toti barbatii s-au sculat in picioare. - Nu, nu, nu, am vrut sa intreb daca cineva a vazut un cocos? si toate femeile s-au sculat in picioare. - Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva de aici a vazut un cocos care nu-i apartine? si jumatate din femei s-au sculat in picioare. - Nu, nu, nu, nici asta n-am vrut sa stiu, vreau sa stiu daca cineva a vazut cocosul meu? si toate maicutele s-au sculat in picioare."

| Aero a răspuns:

Ultimul e cel mai amuzantrolling on the floor, le stiam pe toate oricum, dar... evident ca unele le-am mai uitat, dar mi le-am reamintit datorita tiewinking

| TeoPT a răspuns:

Ultimu e bestialrolling on the floor

| georgegs a răspuns:

Super.bancurirolling on the floor)))laughing))

| CosteaVlad a răspuns:

Mortale rolling on the floor
Mersi fain peace sign

| geoolina a răspuns:

Sunt super tari dar pe ultimul il stiamwinking

| KlaudyaAddha a răspuns:

Ce amuzante sunt laughing rolling on the floor

| Octavutzu a răspuns:

Mama ce tare e ultimul laughing deci e prea misto laughingrolling on the floor)

| LucianGabriel explică:

Sunt mai bune nr: 1, 2 3 si 9laughing. Daca mai este o greseala de scriere imi cer scuze.

| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a răspuns:

Super taru ...mai ales ultimul...

| neUtilizator a răspuns:

Nu te teme, toate m-au facut sa rad, pe niciunul nu il stiam dinaintewinking

mersi mult:*

| neUtilizator a răspuns:

@ursulika

e super bancu taurolling on the floor

| JasonMcCann a răspuns:

Super tai bancurile

| Dannyjj a răspuns:

Frate! laughing sunt foarte faine, n-am mai gasit bancuri atat de haiose de mult. Mersi fain ca m-ai facut sa rad.

| Dannyjj a răspuns:

@harciog rolling on the floor si bancul tau e tare

| LittleDrop a răspuns:

Super tarilaughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare "))

| r0by2oo9 a răspuns:

Foarte tari bancurilaughing