| sabilopod a întrebat:

Am nevoie de sfaturi: am inghetata in congelator, dar nu am voie sa mananc: are alarma antifurt pe ea! ce sa fac? mi-e tare pofta si nu am bani sa-mi iau de la magazin!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Scoate-l din priză și adio alarmă!
Pa, pa.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Pune melodia din "Misiune Imposibila" pe fundal,imbraca-te in negru, pune-ti o caciula neagra pe cap (posibil chiloti), furiseaza-te jmek3r pana la frigider (de preferabil pe sub toate piesele de mobilier pe care le posezi) si apooooi,deschide inceeeet usa congelatorului, taie firul cacaniu in dungi, apoi bucura-te de inghetata. ~Finn

| cristi202 a răspuns:

Ce are alarma pe ea, inghetata sau congelatorul?happy
Scoate sigurantele de la casa, si, daca alarma e pe curent, nu va mai alarma pe nimeni.happyhappy

| Deyutza a răspuns:

Taie firele de curent şi gata XD

| Broadband a răspuns:

Dao in masa de alarma

vrei sa moara fata de pofta inghetatei

scoate stecheru si baga-l la 380v

| Fiction a răspuns:

Furabatting eyelashes

| DroGuleTz a răspuns:

Sparge congelatorul dal in masa tongue

| Delia_7017 a răspuns:

Adica sta fratet-o langa frigider si da alarma?laughing)

| SkyHigh a răspuns:

laughing hai că asta e buna rolling eyes "Aruncă nişte apă pe alarmă devil Se strică şi gata, poţi fura îngheţată " lol