| Mihailescu_Valeriu_1953 a întrebat:

Am o mica nelamurire. Eu sunt cam PROST la aritmetica de clasa a-2-a. Poat a lamuriti voi, Prieteni Dragi!?
sierra1
RANK
(din 1.224.728)
sierra1
ajută oamenii din 25 Martie 2018

Folositor: 11 | Amuzant: 10 | Inteligent: 7

Anon31241212
RANK
(din 1.224.728)
Anon31241212
ajută oamenii din 1 Septembrie 2016

Folositor: 12 | Amuzant: 10 | Inteligent: 12

KatyEscu
RANK
(din 1.224.728)
KatyEscu
ajută oamenii din 29 Martie 2016

Folositor: 13 | Amuzant: 3 | Inteligent: 13

RAY
RANK
(din 1.224.728)
RAY
ajută oamenii din 7 Iunie 2012

Folositor: 17 | Amuzant: 12 | Inteligent: 18

Mihailescu_Valeriu_1953
RANK
(din 1.224.728)
Mihailescu_Valeriu_1953
ajută oamenii din 17 Iulie 2017

Folositor: 23 | Amuzant: 22 | Inteligent: 31
N-am toata tigla pe mansarda, nici boii nu-mi sunt toti acasa si mai sunt si dus cu pluta in privinta clasamentului TPU.

Răspuns Câştigător
| kopli a răspuns:

Credeam ca numai eu ma trezesc cu astea de pe aici! Raspunsul asta chiar m-a distrat bine. Pot incepe ziua acum.

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai sutele lui de răspunsuri pe zi. laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru anonim_4396):

De calitate ai auzit?winking si bou-i mare, dar nu-i taur. laughing laughing laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Făceam referire la faptul că 1 vot = 1 punct, 1 răspuns primul la o întrebare = 50 puncte, de aici și clasamentul. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Și o fundă, asemeni, valorează 1000p în topul ăla.

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru anonim_4396):

Da, nepoate: fara muste nu exista vata. Dar musca nu-i tot una cu albina, iar mancarea lor difera.winking laughing laughing laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru anonim_4396):

In savana sunt si elefanti si scarabei; si muste si albine. Viata nu poate exista fara nici unul dintre ei.winking laughing

| kopli a răspuns:

laughing laughing

| kopli a răspuns:

Vezi, de asta intru eu rar (si am de gand sa intru si mai rar), ca sa nu gresesc aritmetica!

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru kopli):

Nici eu nu intru prea des; dar... plictiseala, ori copii atomici de pe TPU ma amuza copios. laughing laughing laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru kopli):

Pe mine m-a trezit catelusul; a sarit pe mine, iar acum impatim o felie de pepene rosu. un micut amstaf de peste 40 Kg. laughing

| kopli a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Micutul!
Nu ma pricep la rase. Dar o cunostinta de a mea are "un batranel" care, daca se ridica in doua labe, e mai inalt decat mine. Si daca ma vede rar, se ridica sa ma pupe. laughing Lumea pe strada se sperie cand il vede asa.

| kopli a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Credeam ca numai eu ma trezesc cu astea de pe aici! Raspunsul asta chiar m-a distrat bine. Pot incepe ziua acum.

| kopli a răspuns:

O zi buna si tie!

| Mihailescu_Valeriu_1953 explică (pentru kopli):

Bafta deasa si mult succes sa ai, nu doar pe TPU!winking

| kopli a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

"Bafta deasa si mult succes sa ai, nu doar pe TPU!",
Cea ce iti doresc si tie!