| Kazimir a întrebat:

Am o nevastă superbă, un corp de invidiat, o casă mare, o grămada de bani și mulți prieteni. SIMS te iubesc. :X

Forever alone lvl 100+

32 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si cum mie nu imi merge sims pe rasnita asta de calculator sunt chiar mai forever alone decat tine...

| Kazimir explică (pentru Apache):

Nici măcar sims 1? Oo Ala e mult mai genial decât 2 și 3...

| Apache a răspuns (pentru Kazimir):

Hmmm...ala cred ca merge, nu l-am incercat pana acum

| Kazimir explică (pentru Apache):

AMD phenom II, 955 Quad, 1gb ddr 3 placa video de la gigabyte, 3 gb ddr3 rami, 500gb hard, win7 ultimate și nu pot juca Vietcong sau Ignition sau alte jocuri vechi sad dar pot juca Mafia 2, Starcraft 2, Lineage 2, Aion, Deux Ex human revolution fară lag tongue
Preț: 19 mil anul trecut... Im rich!

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns (pentru Kazimir):

Eu am avut si 2 gemeni pe simssigh
am fost si in cluburi, am fost si bunica, am murit iar copiii duceau mai departe afacerea familiei

| Bogdanux a răspuns:

Forever alone lvl +oo, oooooooo...

| Musique a răspuns:

Level: (wtf) -1 sad *roboroborobo*

| ???? a răspuns:

Forever alone lvl: It's over 9000

| VacutzaRoscata a răspuns:

Prima parte se potriveste, asa ca taci straight face

| AnneBre a răspuns:

De ce?!?!?!?!? De ce toată lumea are Sims, numai eu nu?! DE CEEEE?!?!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru AnneBre):

Nu eşti singura.
Eu nici nu ştiu cum se joacă, de unde să îl iau, cine mă învaţă.
*aşteaptă reply de la Kazi*

| Apache a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Daca chiar il vreti vi-l dau pe mesaj privat...

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru Apache):

Ana nu vrea, nu merită.Eu da smug

| AnneBre a răspuns (pentru MyObsessionStaPeContulAstaOLuna):

Eu nu îl găsesc nicăieri.

| LittleSue a răspuns:

Si cand te'ai trezit era dimineata, eh?

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Forever alone level: Kazimir

| RobYnReloaded a răspuns:

Eu am un sot cu inceput de chelie la fund, un gras infect care face mizerie cand mere' pe hol, o casa cat 2 garsoniere liliputane si vreo 13 simeleons.Pe prieteni, fata noastra i-a speriat.

SIMS I don't want to see

Ironic lvl : 1400+

| GhostStar a răspuns:

Doar eu n-am auzit de sims?

| Woodenpints91 a răspuns:

Încă nu ai încercat wow...

| Kazimir explică (pentru Woodenpints91):

Ba da. Dar sincer nu m-a atras.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Kazimir):

Nici pe mine. Nici wow, nici lineage. Nu îi înţeleg pe cei care stau zile întregi în casă pentru un mmo...eu mă plictisesc repede de astea.

| Kazimir explică (pentru Woodenpints91):

Pe l2 official: http://i.imgur.com/lCytZ.jpg
http://i.imgur.com/QQCeE.jpg (mai am mage weap +8)
Nu joc mai mult de o oră-două pe zi dar când o fac o fac cu stil :)
+că am bish de lvl 59 făcut la început în o săptămână dar mi-e prea lene să-l cres și nici n-am chef.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Kazimir):

Joci l2 pe oficial? Cât dai pe lună?

| Kazimir explică (pentru Woodenpints91):

E de la 1 noiembrie gratis happy M-am băgat cu vreo 12 prieteni. Unii au deja au lvl 78... noliferi oh go on
Dacă n-ai ce face te poți băga și tu că mai am un caracter low lvl pe care-l cresc doar de dragu de a face pvp.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Kazimir):

Tot am zis că mi-l iau şi eu, şi aşa am prea mult timp liber thinking
Cred că mă bag după sesiune

| Kazimir explică (pentru Woodenpints91):

Sunt singuru care în sesiune nu învață că deja a facut-o în timpul anului? laughing Doar ce mai citesc să fiu 100% sigur că nu mă fac de căcat la examen.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Kazimir):

Nici eu nu învăt în sesiune, dar am zis că nu-mi instalez jocuri pe pc...să mă simt eu mai confortabil psihic crezănd că nu-mi pierd vremea în loc să învăţ. De obicei când deschid cursurile mă ia somnul, şi nu înţeleg de ce thinking

| Dejit a răspuns:

Off...Eu nu am SIMS...
Apropo, tu eşti femeie sau bărbat, că am văzut că pui întrebări şi la feminin şi la masculin...sau eşti neutru?

| giuly a răspuns (pentru Dejit):

E herma :3

| Kazimir explică (pentru Dejit):

Sunt shemale big grin Am și penis și sâni.
True story.

| XxLuNeTisTuLxX a răspuns:

Never alone. lvl -10000000000000000000000000000000000000000000000000000000

| PuţiferMăTa a răspuns:

Forevăr ăloun, ă? waiting