| djalexandrual a întrebat:

Am o problema daca am mancat soarecele pisicii sau ati facut-o si voi?

16 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Http://i.imgur.com/n5Nsx5r.png
Words. No more words.

| djalexandrual explică (pentru NOBODY):

Ma faci vedeta?big grin Spune-le ca acum sunt un frumos Incornorat de culoare verde straveziu! urmeaza sa ma epilez si sa merg in heaven

| MskDesign a răspuns:

Daca l-ai fi mancat cu stropel era si mai bun.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu este nimic grav, dar vei muri in doua zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper să faci lepră xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce te-as fi înjurat eu daca eram in locul matei. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nicio problemă, eu fac asta zilnic. happy
Apropo, de ce îţi zici DJ?

| djalexandrual explică (pentru anonim_4396):

Asa mi-e E-mailul...il am de la vreo 8-9 ani si asa a ramas.

| doreal a răspuns:

Da ai o problema... la cap. Cum naiba sa mananci mancarea matei? Toata lumea stie ca te vei transforma intr-o mata daca mananci hrana de pisici. Tu nu ai citit Cronicile pisicilor? Imi pare rau dar in 48h vei fi o mata. Ultima dorinta inainte sa treci in lumea necuvantatoarelor?

| djalexandrual explică (pentru doreal):

Uite...imi era foarte foame si nu am stiut ce sa mai fac.Dar acum sunt bine, iti scriu de pe ramura unei crengute zglobii a unui pom inflorit in decembrie. Ultima mea dorinta a fost sa nu ma transform in pisica...Acum sunt un fluture!

| doreal a răspuns (pentru djalexandrual):

Si in copaci e wi-fi sau furi net de la vecinu?

| djalexandrual explică (pentru doreal):

Draga doreale...In secolul in care traim nu mai nevoie de wi-fi.Pot trimite mesaje doar gesticuland ...si nu, nu am fumat nimic inainte, in caz ca te intrebi asta.Sunt perfect lucid

| doreal a răspuns (pentru djalexandrual):

E bine!

| mihaituneup a răspuns:

Toata lumea face asa ceva. Nu-ti face griji laughing))

| djalexandrual explică (pentru mihaituneup):

Mersi mult, acum chiar m-am linistit

| genifar45 a răspuns:

Te ajuta la digestie laughing