| gemeni6226 a întrebat:

Am pierdut cheia. Unde?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Mi-e somn.

| gemeni6226 explică (pentru LPCTSTR):

Asa de bine am ras de acest raspuns caci si cand m-am pus la somn eu inca rideam bine de ce am intrebat si ce mi-ai raspuns. (explicatie de ce am dat funda la restul utilizatorilor).Si asta era scopul ceva sa ma faca sa rid.(Suntem la trivia amuzante.)

13 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Intoarce un pahar gol si o vei gasi.

| gemeni6226 explică (pentru MihaelaDart):

Multumesc! pana la urma am gasit-o.Era in buzunarul vestei mele de la servici.Nu obisnuiesc sa pun acolo de aceea nici prin gind nu mi-a trecut ca poate fi acolo.

| MihaelaDart a răspuns (pentru gemeni6226):

Uneori facem lucrurile mecanic și nu ne aducem aminte când dorim. Bine că ai găsit-o într-un final.

| Mosotti a răspuns:

Pei eu stiu? Fa traseul in minte de cand o aveai si pana cand ai pierdut-o, pe unde ai fost, pe drumul ala trebuie sa fie, nu in alte locuri, pe drumul ala inclusiv locul plecarii si locul sosirii.

| gemeni6226 explică (pentru Mosotti):

Am pus intrebarea la categoria trivia amuzante credeam ca facem haz de necaz si se spun poante ca de gasit bineinteles ca nu putem gasi prin raspunsurihappy

| Mosotti a răspuns (pentru gemeni6226):

Aaaa, am inteles.

| Goete a răspuns:

In Univers

| aumih16 a răspuns:

Poate ai lasat-o in vestiar! chiar nu stiu!

| ALeXzK1 a răspuns:

Ganditi-va ca o cheie.O sa fie usor de gasit.

| TIM85 a răspuns:

Buna seara, încearcă sa refaci în minte traseul de dinainte de a pierde cheia, poate așa îti vei da seama cum ai pierdut-o...Sau poate ai pus-o undeva în vreun sertar, buzunar, geanta...O sa o găsești cu putina răbdare?

| gemeni6226 explică (pentru TIM85):

Am refacut traseul.Sau am uitat in usa si cineva a scos-o de acolo, sau din greseala am pus in punga de gunoi ce am dus jos, sau mi-a picat linga scaun in vestiar la servici.Maine verific la servici, daca nu va fi ramin primele doua variante.