| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare intrebatoare, oare se poate sa ai o intrebare intrebatoare prin care intrebarea intrebatoare sa fie cat mai intrebatoare?

42 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Răspuns răspunzător: există un răspuns fără o întrebare întrebătoare?

| Șâret a răspuns:

Umor original de T/A, 2012. Ia-mă acum, doamne!

| AikkoxD a răspuns:

Nu,nu poţi.

| Polaris a răspuns:

Ești plictisitor.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu ştiu. @ÎntrebăriÎntrebătoare a fost suspendat.

| LittleSue a răspuns:

Si daca nu'ti zic, o sa imi hackeresti contul' cu puterile tale de cristian gog in calitate de hacker care este tu?

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru LittleSue):

Auzi are ceva legatura numele meu cu Cristian Gog? Daca mie imi place un nume asta nu inseamna ca asta si fac, ca daca as fi facut asta as fi intrat la tine in cont si i-as fi injurat pe toti daca asta iti doresti. Dar nu nu sunt, imi pare rau pentru tine si persoana ta.

| LittleSue a răspuns:

Mie'mi place viata cu louie.

| Cristianne a răspuns:

Maai taci.

| Frunziix3 a răspuns:

Intrebarea ta intrebatoare nu are un raspuns raspunzator prin care sa raspunda la intrebarea ta intrebatoare.Ai inteles?

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Frunziix3):

Deci se pare ca termina cineva incepe altcineva, ma mir ca adminii banneaza foarte des. AAA si m-ai intreat daca am inteles? Sicer daca am pus eu intrebarea este evident ca eu am inteles primul caci nu se poate pune un raspuns concret, dar cei care stau pe site de nu stiu cati ani de zile sunt foarte sensibili la intrebatile care nu sunt adresate de persoanele, scuzati-ma, persoanele virtuale care stau toate ziua in calculator si nu fac decat sa raspunda unor intrebari ca boi. Ms anticipat.

| Fiction a răspuns:

Raspunsul meu este cat se poate de raspunzator raspunzatorului raspunsului raspunzator intrebarii tale intrebatoare prin care intrebarea intrebatoare sa fie cat mai intrebatoare.It makes no sense, right?

| Fiction a răspuns:

Lasati,lasati...Mai bine taci si nu mai pune intrebari fara pic de amuzament.

| Alyra a răspuns:

Păi pe mine mă-ntrebi?

| crytical a răspuns:

6 cai!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand citesc intrebarea asta, este ca si cum as citi conditia la un exercitiu din educatia fizica. No sense. (cel putin pentru mine)

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Yes I know @AgrafioaraPentruPar si @Cristianne daca u vrei sa dai astfel de raspunsuri mai bine te duceai pe totipentrucriticism.ro, caci se vede ca te cam bagi unde nu-ti fierbe oala si inca o data pentru @AgrafioaraPentruPar aceasta a fost si ideea, daca nu intelegi gluma nu mai dati astfel de raspunsuri contradictorii pe care numai copii mici le da. Multmesc anticipat

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

@AgrafioaraPentruPar Imi pare rau Dl amuzament, se pare ca nu stiam cu cine vorbeam, te crezi foarte inteligent nu-i asa?

| Fiction a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Da.ma cred....vii pe aici de cateva zile si te dai mare.Ma enerveaza.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Hmm. Daca ma dadeam mare ziceam de la inceput, dar se pare ca vine pe aici de 2 sau 3 zile deci am mai fost pe site asta nu inseamna ca ma dau mare. Cel putin fata de tine nu, care dupa ce cu atate aere mai ai si tupeu. Parerea mea, parerea prietenilor nu se schimba. Ms anticipat

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Imi pare rau pentru voi daca va scarbeste avatarul meu sau sunt plictisitor, desgiur! voi sunteti cei mai buni si cei mai importanti. Imi pare rau pentru parerea voastra. Oricum sterg intrebarea caci stiam ca asa o sa se intample.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Si explica-mi si mie de ce te scarbeste?
Ce are? Are ceva la gura ca sa te scarbeasca sau ce?

| ȚiganTranspirat a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Totul.Mai ales fata lui si corpul.De par nici nu mai spun.Deci,in concluzie, ma scarbeste aspectul sau.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru ȚiganTranspirat):

Dar tie ce iti place? Desenele de la cartoon network?
'Totul.Mai ales fata lui si corpul.De par nici nu mai spun.Deci,in concluzie, ma scarbeste aspectul sau.' Dar daca asta e parerea ta te rog fa tu un desen mai reusit ca dragon ball si toate seriile.

| ȚiganTranspirat a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Urăsc dragon ball și toate anime-urile.Nu,nu mă uit la desene animate, tu te uiţi.
Pa.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru ȚiganTranspirat):

Stii ceva? Da ma uit! Si nu cred ca tu nu te uiti deoarece orice om se uita. Si chiar daca nu te uiti de ce ai mai zis de poza? Haa? Cum am mai zis conflictele incep din niste raspunsuri prostesti care nu au nicio legatura. Ms anticipat

| ȚiganTranspirat a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Corecţie:Orice copil se uită.Am spus de poză deoarece asta e părerea mea.

| ȚiganTranspirat a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Si inca ceva.Tu ai inceput conflictul, eu doar mi-am spus parerea.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru ȚiganTranspirat):

Ce vrei sa spui? Ca copii nu sunt oameni nu? Sunt maimute sa inteleg? Si nu, mu eu am inceput, eu l-am continuat deoarece se iveste cineva ca tine si pun eu parere care nu ar trebui sa fie spusa deoarece nu intereseaza pe nimeni. Ms aniticpat.

| ȚiganTranspirat a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Ba sunt oameni si ei. Oameni mai mici.Hai pa.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Sa stii, ca nu se poate comunica cu cineva ca tine. Ms Anticipat
Si ba hai pa laughing.

| angelicsin a răspuns:

Depinde daca intrebi intrebatorul de ce intreaba o intrebare asa intrebatoare care duce la o alta intrebare

| Schwarzz a răspuns:

Nu am chef sa iti raspund la intrebarea ta intrebatoare.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Schwarzz):

Serios?

| Schwarzz a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Iar ai inceput? Hai lasa-ma cap de bolovan.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Schwarzz):

Da am inceput iar ai vreo problema? Se pare ca te autodenumesti, numindu-i pe altii intr-un fel laughing, nu pari amuzant deloc sa stii cap de sfeclawinking.

| Schwarzz a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Sha the musc de organul genital ala minuscul al tau.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Schwarzz):

E na? De unde sti tu daca-i mic sau mare? L-ai lins in fiecare zi?

| Schwarzz a răspuns (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu,mi-a spui maicata.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Schwarzz):

Si mie mi-a spus m-a-i-c-a-t-a, ca o s(u-g-i) de la toti useri TPU. In plus, esti un idiot deoarece habar nu ai sa vorbesti, ignore si gata frate am terminat cu cearta si cu tine.