| Aly07 a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi, stiu ca a trecut sezonul, dar ati putea sa'mi spuneti si mie bancuri cu Mos Craciun big grin. Multumesc happy (dau stiti voi ce pentru cele mai amuzante ) P. S. nu vreau sa le dati copy paste de pe google.

Răspuns Câştigător
| Lumynyzza a răspuns:

Cica era Mos Craciun la o serbare si impartea cadouri.
Vine randul unei fetite dragalase si mititica tare.
Mosul: - Uite, fetita dragalasa, daca imi spui o poezie, iti dau, din sacul asta mare, o jucarie mica.
La care, fetita dragalasa: - Da', daca-ti sug ****, imi dai tot sacu'?

Mos Craciun pleaca, intr-un an, cu sania lui.
La un moment dat, vede un horn, se opreste si, cum e el mare si gras, da sa intre pe horn.
Dupa mai multe incercari, reuseste si cade intr-o camera, in care se afla o blonda beton, dezbracata.
Sta Mosu si se gandeste:
- Dac-o f*t, nu mai ajung in RAI. Da' daca n-o f*t, cum dracu mai ies eu de aici?

Doua blonde hotarasc sa mearga in padure sa-si caute un brad de Craciun.
Dupa cateva ore de cautare, una dintre ele ii spune celeilalte :
- Asa nu mai merge! Eu propun sa luam primul brad pe care il gasim... indiferent daca are globuri sau nu!

Mos Craciun vine la copiii din Somalia :
- De ce sunteti asa de slabi, dragii Mosului?
- Pai daca nu mancam...
- Ei, cine nu mananca nu primeste cadouri!

Un copilas ii scrie lui Mos Craciun :
- Mosule, trimite-mi un fratior.
Mos Craciun raspunde :
- Trimite-mi-o pe maica-ta mai intai!

De ce e Craciunul ca o zi de lucru?
- Pentru ca tu faci toata treaba si burtosul in costum primeste toate laudele!

Canibalul catre copiii sai :
- Copii, sa fiti cuminti, ca daca nu vine anul asta Mos Craciun, nu avem din ce face friptura.

4 răspunsuri:
| hamsterx a răspuns:

De ce nu are mos craciun copii?
Pentru ca isi da drumul pe cosh!

cred ca am ras o zi intreaga la bancul asta, mai ales ca mie imi plac bancurile scurte si relativ seci laughing
pwpici:*

| Cute Ss a răspuns:

Doua blonde hotarasc sa mearga in padure sa-si caute un brad de Craciun.
Dupa cateva ore de cautare, una dintre ele ii spune celeilalte :
- Asa nu mai merge! Eu propun sa luam primul brad pe care il gasim... indiferent daca are globuri sau nu!