| Bl0w a întrebat:

Am si eu un fel de ghicitoare pentru voi:un barbat locuieste la etajul 10.Cand coboara ia liftul pana la parter dar cand urca ia liftul numai pana la etajul 7.De ce? Funda pentru cine stie

Răspuns Câştigător
| ELNuInvataMomentan a răspuns:

Pentru ca nu ajunge ca ii prea scund big grin

6 răspunsuri:
| Gentiana a răspuns:

E scund? cand coboara ajunge la butonul de parter, dar la intoarcere nu ajunge la butonul de sus. big grin

| ruxi a răspuns:

Pentru ca e prea gras si s-a gandit sa mai faca putin sport?

| JustLikeMe a răspuns:

Pt ca e pitic? si nu ajunge la buton

| ĄŇÐİ a răspuns:

Ca isi viziteaza amanta. laughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt ca a fost beat cand a apasat pe butonul de la etajul 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca este prea scund ca sa poate ajunge acolo (mai si trebuie sa urce, bietul de el).
Saaaaaaaaaaaau:
Poate era beat si a apasat din greseala pe butonul cu etajul 7.