| Catalin_3561 a întrebat:

Am un tic straight face imi rod unghiile cum sa ma las de acest soport laughing mentionez ca di n2003 nu am mai folosit o unghieralaughing

Răspuns Câştigător
| OMarmotaO a răspuns:

Si eu am avut la fel. date cu lac de unghi incolor (ca sa poti sa te duci si la scoala) si iti spun nu o sa le mai rozi pentru ca nu o sa iti placa gustul de lac.bleah

10 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Multa guma de mestecat.
omule stiu ce-ti zic!
mestecaXD

Răspuns utilizator avertizat
| Betty a răspuns:

Pai nu le mai rozi laughing doar le mananci putin, fara sa le rupi si incet incet te lasi laughing sau poti sa folosesti un pix pe post de rontaitoare laughing

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

Baga mainile intr-un balegar de vaca si atunci sa te vad laughing

| yoo23 a răspuns:

Eu cred ca doar 1 data in 9 ani am folosit unghiera.Si eu le rod, am facut un hobby din asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La picioare te descurci?

| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

laughinglaughinglaughing hmmmlaughing)scarbos da si eu fac sa ceva inkearka sa iti gasesti alta preocupare... orice in afara de a ti roade unghiile u acum am unghle mari si frmoasa bine eu sunt fatahappy

| eva9999 a răspuns:

Si eu am acelasi tic...si dc vrei sa te lasi? Adica te ajuta sa ai intotdeauna unghiile taiatelaughing. Totusi daca vrei sa te lasi totul este de vointa. Daca chiar vrei imuneti asta:cand iti vine sa le rozi nu o fa.O sati intre in obisnuinta crede-ma dar conteaza sa ai VOINTA.Sau iti pui niste manusi mai ales ca este iarna si cand vrei sa le rozo nu ai cum. FUNDA>?laughing

| eva9999 a răspuns:

Si eu am acelasi tic...si dc vrei sa te lasi? Adica te ajuta sa ai intotdeauna unghiile taiatelaughing. Totusi daca vrei sa te lasi totul este de vointa. Daca chiar vrei imuneti asta:cand iti vine sa le rozi nu o fa.O sati intre in obisnuinta crede-ma dar conteaza sa ai VOINTA.Sau iti pui niste manusi mai ales ca este iarna si cand vrei sa le rozo nu ai cumlaughing. funda?

| GirlsJustWannaHaveFun a răspuns:

Cred ca nici nu mai sti cum arata o ungheră.
Poi nu stiu roade unghiile colegelor/colegilor tai si asa nu le mai rozi pe ale tale...
Iti dau un sfat sa rozi unghiile de la picioare ale colegilor dupa ce veniti de la sport dupa aia intot deauna cand vei vrea sa le rozi iti va fi greata gandindute ca ai ros unghiile pline de sudoare ale colegilor...