| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut un dinozaur de cativa cm in gradina. M-a intrebat in ce an suntem si cand I-am zis 2019 s-a mirat. Am vrut sa il intreb de unde a aparut si cum a supravietuit atata timp dar nu a vrut sa imi zica. Azi l-am cautat toata ziua dar nu l-am gasit. Oare unde este?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ai fumat patrunjet tu

| Hammurabi a răspuns:

Am avut și eu un amic care avea un dinozaur micuț în grădină.
Era atât de chinuit săracul, că au fost nevoiți să-l împuște.
Dar dinozaurul a scăpat că era drăguț și-l iubea toată lumea.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

La un cabinet psihiatric, sub un birou, du-te si cauta-l.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Speişu în acţiune?

| QElenaBoghiu a răspuns:

Ce ai fumat?!

| gogu220 a răspuns:

Am înţeles ca Red Bull îţi dă aripi, dar constat că în combinaţie cu votca îţi dă idei. De ce nu te apuci să scrii literatută SF? Că ai început bine.